Аби бізнес розвивався, в нього необхідно інвестувати капітал. Але сьогодні більшість малих підприємств в Україні переживають не найкращі часи через коронавірус та економічні негаразди. Глобальна пандемія призвела до того, що купівельна здатність громадян дещо знизилась. Це негативно вплинуло на стан підприємницького сектору, адже левова частка компаній відчули зменшення потоку клієнтів, а отже, і доходів.

Якщо з прибутку не вдається виділити гроші на інвестування в розвиток бізнесу, доводиться шукати інші фінансові джерела. В якості таких підприємці часто розглядають комерційні та інвестиційні банки. В Україні їх нараховується кілька десятків. Тому виникає логічне запитання: «Який обрати банк, щоб отримати кредит готівкою для розвитку бізнесу?». Однозначно відповісти на нього неможливо. Проте можна перелічити низку факторів, на які слід обов’язково звернути увагу.

Важливі параметри вибору

Обираючи фінансову установу, зверніть увагу на такі моменти:

  • Репутація та надійність. Для яких би цілей ви не оформлювали позику, варто налагоджувати співпрацю з гідним партнером. Проаналізуйте рейтинг-листи авторитетних економічних видань за останні кілька років та оберіть з них 3-5 банків. Після цього детально вивчіть їх особливості та зробіть остаточний вибір.
  • Доступні кредитні програми. Якщо фінансовий партнер пропонує широкий асортимент позик, це дуже зручно. Маючи великий вибір, ви зможете обрати саме той кредит, який максимально відповідає вашим потребам.
  • Умови кредитування. Оформлюючи позику, слід розуміти, що її доведеться повертати, та ще й з відсотками. І тому варто з самого початку оцінити умови отримання грошей. Звичайно, слід орієнтуватися на ті кредити, які надаються за мінімальною відсотковою ставкою. Але також варто враховувати строки кредитування, необхідні документи та інші моменти.

Якщо ви хочете оформити позику на розвиток бізнесу, рекомендуємо спочатку оцінити програми Банку Кредит Дніпро. По-перше, він регулярно отримує престижні нагороди за фінансування підприємницького та аграрного секторів. По-друге, БКД пропонує великий вибір позик. По-третє, для оформлення кредиту потребується мінімальний пакет документів, а рішення про його видачу приймається протягом трьох робочих днів. Потрібні гроші на розвиток компанії? Звертайтесь до Банку Кредит Дніпро все сьогодні!