Наклейки на автомобіль можна використовувати як ефективну рекламу, що сприяє підвищенню впізнаваності бренду. Ефективність реклами підвищується, якщо маршрути авто проходять через громадські місця. Рекламна продукція має бути відмінної якості. Саме таку продукцію пропонує споживачам Рекламна Компанія «АртПром».    

Реклама на транспорті

Одним з основних напрямків діяльності рекламної компанії являється виготовлення транспортної реклами. Автотранспортним організаціям та приватним автовласникам пропонуються виготовити наклейки на авто під замовлення.
Наклейка на машину не тільки виконує естетичну або рекламну функцію. Вона ще захищає поверхню транспортного засобу від:
- корозії;
- сколів та подряпин;
- утворення дрібних тріщин.
Наклейка на авто на заказ дозволяє:
- забезпечити широке охоплення цільової аудиторії, бо тисячі потенційних покупців зможуть побачити авторекламу;
- поліпшити імідж та впізнаваність компанії, якщо буде брендованим корпоративний транспорт.  

Плівка Оракал для автонаклейок

Наклейки Оракал на авто, стійкі до впливу агресивних середовищ (кислих та лужних), розчинників, технічних масел. Вони добре зберігають форму, мають тривалий термін служби. Цьому сприяє використання сольвентних чорнил. Рекламні носії стають більш стійкими. Оракал являється популярним матеріалом для широкоформатного друку. Він забезпечує деталізацію найдрібніших зображень. Кольори відрізняються насиченістю та яскравістю, відмінно передаються відтінки. Наклейки на авто фото розміщені на веб-сайті компанії «АртПром». Вони можуть мати різну товщину та рівень розсіювання світла.
Наклейки на авто оракал являються надійним та економним рекламним продуктом. Матеріал пропонується в кількох колірних серіях. Плівки мають різний термін експлуатації, та можливість поклейки на різні види поверхонь. Самоклеящийся матеріал забезпечує спрощення процесу розміщення реклами та суттєву економію часу.

Замовити наклейки для автотранспорту можна через інтернет-ресурс підприємства, заповнивши просту форму онлайн-замовлення. Спеціалісти компанії «АртПром» розробляють дизайн наклейок з урахуванням побажань замовника. Розмір наклейок обирається відповідно до розмірів автомобіля, щоб вони мали гармонійний вигляд. Зображення з плівки створюються за допомоги друку або плотерної порізки.