Сьогодні Мирослав Продан є одним з найвпливовіших митних експертів в Україні. Його життєвий шлях почався в жовтні 1979 року, в невеликому селі Кукавка, яке розташоване в Могилів-Подільському районі Вінницької області. З 2017 по 2018 року Продан виконував обов'язки Голови Державної фіскальної служби України, провів велику кількість реформ і вивівши ДФСУ на зовсім інший рівень.

Особисте життя: Мирослав Продан разом з дружиною Людмилою виховують доньку Анастасію (2011 р.н.).

Освіта Продана

Мало хто з українських митних фахівців може похвалитися таким же освітою, як і у Продана. Він отримав 3 вищі освіти.

Перша — за фахом менеджера митної справи, ще у 2003 році. Тоді експерт закінчив «Рівненський інститут слов'янознавства» при Київському славістичному університеті.

Наступним етапом стало навчання в Університеті Державної фіскальної служби. На цей раз Продан отримав кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю економіка підприємств. Це було через 3 роки, у 2006.

Третю вищу Продан закінчив, ставши магістром державного управління у 2013. На цей раз експерт вибрав Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. До цього часу він вже мав стійкий досвід у комерційних і податкових структурах.

Кар'єрні досягнення

Кар'єрний шлях Мирослава Продана почався у 2002 році в комерційних підприємствах. Вже до 2005 року він остаточно визначився зі своєю майбутньою спеціальністю і почав кар'єру в податкових органах. Пропрацювавши там 3 роки, Продан став отримувати керівні області немає тільки у своїй рідній області, а також в Черкаській і в Центральному офісі з обслуговування великих платників.

У 2016 році Продан отримав посаду в.о. заступника Глави ДФСУ, а вже в березні 2017 році отримав підвищення до в.о. Глави ДФСУ. На цій позиції йому вдалося домогтися значних результатів:

  • Його команда ввела Електронний реєстр відшкодування ПДВ;

  • Продан перевів в online усі послуги для ФО-платників податків;

  • Вся митниця перейшла на роботу за принципом "Єдиного вікна";

  • Було ініційовано розробку проекту e-Receipt;

  • Продан організував і провів сесію Генеральної Асамблеї IOTA, в якій взяло участь 45 країн.

Також Продан організував закупівлю 10 стаціонарних скануючих систем для боротьби з контрабандою через систему Prozorro. Цей напрямок його діяльності було одним з найбільш пріоритетних. Зокрема, велика кількість зусиль було направлено на контроль вивезення лісу-кругляка з України. Надалі це навіть призвело до сфабрикованої проти Продана справи.