Можливості фотодруку зробили акрил одним з найпривабливіших і доступних матеріалів, який в поєднанні з декоративним нанесенням зображень може використовуватися для:

  • створення унікальних елементів інтер'єру: кухонні фартухи, художні панелі, картини, деталі корпусних меблів;
  • оформлення комерційних площ і торгового устаткування. УФ друк на оргсклі допомагає ефектно презентувати товари і послуги.
  • виготовлення сувенірної продукції або презентів для проведення презентацій і рекламних акцій.

Друк на акрилі Львів також користується величезним успіхом. Нанесені зображення відрізняються стійкістю і яскравістю, а ціна виготовлення доступна для всіх.

Переваги ультрафіолетового друку на пластикових матеріалах

Широке використання полімерів в якості основи під фотодрук обумовлено незаперечними перевагами:

  • Міцність і необмежений термін служби. Замовляючи фотодрук на акрилі, рекламодавець може розраховувати на тривале використання обладнання.
  • Можливість використання підсвічування як додаткового способу залучення уваги. Фотодрук на акрилі виконується на прозорому матеріалі, який добре пропускає світло навіть при наявності матуючого напилення.
  • Універсальне застосування. Полімери і нанесенні елементи стійкі до вологості, опадів, механічних пошкоджень, тому можуть використовуватися в зовнішньому оформленні фасадів комерційних об'єктів.
  • Екологічність. Уф-фотодрук на акрилі може без обмежень використовуватися для внутрішнього оформлення житлових приміщень. Це можуть бути декори або функціональні елементи.
  • Низька ціна, завдяки якій виготовлення реклами можуть дозволити собі не тільки великі компанії та представники середнього бізнесу, а й приватні підприємці.

Технологія УФ друку на акрилі і оргсклі

Поверхня оргскла і акрилу ідеально рівна і гладка, на ній відсутні мікропори. Може здатися, що барвники неможливо зафіксувати на такий фактурі. Але УФ друк на акрилі і оргсклі виконується з використанням спеціального обладнання і ультрафіолетових ламп, які висушують фарби відразу після їх нанесення. Результатом стають яскраві зображення і візерунки з високою роздільною здатністю і відмінної якості. Особливістю методу є сверхточная передача кольорів і відтінків.

Професійний фотодрук на акрилі і оргсклі

Наша компанія пропонує послуги фахівців з друку на оргсклі. Ми використовуємо першокласні барвники від всесвітньо відомих виробників, а також пропонуємо широкий асортимент основ для нанесення фото.

Всі наші замовники можуть розраховувати на індивідуальний підхід, винятковий сервіс і економію: ціна УФ друку на акрилі і оргсклі в нашій компанії стане приємним сюрпризом для кожного клієнта.