Якщо ви прокидаєтеся вранці з відбитком складки на щоці, маскуєте пом'ятий сорочку застебнутим на всі гудзики піджаком і боїтеся прати пилові штори, бо не знаєте, як їх потім змусити висіти «по струнці», то ви, ймовірно, рідкісний в наш час представник прогресивного людства, у якого вдома немає працюючої праски. Чому її у вас немає - питання окреме. Переїзд в нову квартиру, розлучення з діленням майна або проста поломка приладу - і ось ви вже можете погладити хіба що когось долонею по голові.

Але довго так тривати не може! Людина без праски - історія навіть більш сумна, ніж Малюк без собаки. Саме тому рано чи пізно похід в магазин побутової техніки повинен буде відбутися. Ось тільки, потрапивши в відділ прасок і парогенераторів, недовго і загубитися від різноманітності вибору. Сотні моделей різних кольорів, форм, матеріалів, ваги, довжини шнура - і це ми ще мовчимо про всякі додаткові опції! А здавалося б, що може бути простіше ...

Вам потрібна праска з парогенератором Тефаль? У такому разі вам варто відвідати офіційний сайт Tefal в Україні. За допомогою цього сайту ви можете знайти офіційних дистриб'юторів та замовити продукцію з гарантією на ремонт і обмін за європейськими стандартами.

Найбільш затребувані французькі праски «Тефаль» з парогенератором

Серед недорогих прасок з парогенератором Tefal можна виділити модель GV4630, що вважається оптимальною для побутового застосування, особливо якщо використовувати її в парі з дошкою для прасування. Прилад обладнаний зручним ручним регулюванням температури, що сподобається людям, які віддають перевагу консервативним винаходам. Підошва Easy Gliding виготовлена  з кераміки, добре ковзає по поверхні, але відрізняється чутливістю до появи подряпин.

Згідно відгуками, парогенератори «Тефаль» відрізняються значним недоліком - невеликим баком для води об'ємом 700 мл, а також тут відсутній сильний паровий удар. Технічні характеристики:

  • постійна сила подачі пари - 110 г / хв;
  • потужність - 2200 Вт;
  • швидкість повного прогріву - 4 хвилини;
  • тиск - 4,2 бар.

Найпопулярнішою моделлю бренду вважається GV9581 Pro Express Ultimate, обладнана бойлером з високим тиском - до 8 бар. Має не тільки стильний і солідний зовнішній вигляд, а й велику кількість корисних функцій. На рукояті пристрою розташовується інноваційна панель управління Direct Control, що дозволяє вибрати один з чотирьох режимів, включаючи економічний. Додатковий комфорт забезпечує наявність функції захисту від випадкових крапель і системи автоматичного вимкнення.