Крім основних матеріалів вам знадобляться також допоміжні, у випадку з бетонною конструкцією – арматура, руберойд, дріт, дошки для опалубки.

Інструменти

Визначившись з матеріалами і типом конструкції, потрібно запастися інструментами для роботи, щоб змонтувати сходи на горище львів ціни (http://ganok.com.ua/drabyny-na-horyshche/). Для ганку з бетону знадобиться: дриль із спеціальною насадкою; болгарка; ножівка; трамбування; вібратор для бетонного розчину; лопата; відповідна ємність.

Перед початком робіт необхідно купити будівельні матеріали інтернет магазин (http://ganok.com.ua/) та переконатися в наявності необхідних інструментів. А щоб зробити сходинки з дерева, слід підготувати: пилку для деревини або электролобзик; рівень; само різи і цвяхи; молоток; шуруповерт; вимірювальні інструменти; ручку або маркер; шліфувальну машинку. Маючи все необхідне можна приступати безпосередньо до будівельних робіт.

Монтаж дерев'яних сходів

Оскільки дерев'яний ганок – це прибудова до будинку, вона потребує власного фундаменту. Підстава для неї може бути включена в проект будинку спочатку, або бути зроблено пізніше.

Відповідно, в кожному випадку є свої конструктивні особливості. Якщо ганок планувався спочатку і має спільний з основною спорудою фундамент – його називають вбудованим, а приєднаним він іменується при наявності окремої підстави. Ще один варіант – спрощена конструкція, при цьому ганок являє собою невеликий майданчик з кількома ступенями, що спираються на стовпи з бутового каменю або цегли, і навісу.

Фундамент під дерев'яні сходи для ганку буває пальовим, стовпчастим, стрічковим або плитним. При виборі конкретного виду потрібно керуватися рельєфом місцевості і особливостями конструкції. Якщо ганок буде зовсім невеликим, то можна оперти його на плоскі камені, або бетонні стовпчики.

При зведенні бетонного ганку, для поліпшення його зовнішнього вигляду, варто подбати і про обробку. Зазвичай для цього використовують керамічну плитку, штучний або натуральний камінь.

На нашому сайті окрім сходів, ви також можете купити мансардні вікна рото (http://ganok.com.ua/mansardni-vikna/mansardni-vikna-roto/).