Здоровий сон - один з найважливіших компонентів життя будь-якої людини. Не знаєте, яке ліжко краще вибрати? Наша стаття допоможе вам зробити правильний вибір.

В процесі облаштування спальної зони ніяк не обійтися без купівлі її головного атрибуту - ліжка. Цей вид меблів має ряд переваг перед диваном, передусім по рівню комфорту. Навіть найзручніший і просторіший диван не здатний скласти конкуренцію повноцінного ліжка, укомплектованого якісним матрацом.

Сучасні виробники пропонує щонайширший асортимент ліжок усіх типів і розмірів. Щоб не розгубитися в нескінченності модельного ряду, пропонуємо вашій увазі перелік найбільш важливих критеріїв вибору ліжка недорого з каталогу https://magdek.com.ua/ua/krovati/ інтернет магазину "Магдек". Використовуючи цю пам'ятку, ви точно уникнете зайвих витрат і порадуєте себе вдалою покупкою.

Найголовніше в ліжка - якість каркаса

ліжко недорогоКаркаси ліжок можуть складатися з чотирьох або двох опорних ніжок, а також спинки. Істотної різниці між цими типами конструкції не спостерігається, проте якість складання і матеріалів виготовлення воістину важливі.

Найголовніше у виборі каркаса ліжка - матеріали, з яких він виконаний. Щоб меблі прослужили як можна довше, слід вибирати моделі з дерев'яними або металевими каркасами. Сьогодні високий попит мають ковані ліжка: вони славляться незвичайним дизайном і рекордною міцністю.

Що бажають заощадити часто зупиняють свій вибір на варіантах з ДВП, ДСП і МДФ, але у результаті лише програють. В даному випадку приказка "скупою платить двічі" як ніколи актуальна: бюджетні ліжка не розраховані на довгострокову експлуатацію. Вже опісля год-другой вони неодмінно почнуть скрипіти, розхитуватися і викликати суцільний дискомфорт.

Як вибрати зручне ліжко?

Міцність каркаса - чинник, що визначає рівень максимального навантаження ліжка. При цьому якісне ліжко не обмежується надійним каркасом: вона має бути воістину зручною і комфортною. Щоб користувач насолоджувався відпочинком на ліжка, особливу увагу слід приділити типу основи і якості матраца.

Багато виробників пропонують моделі з комплектним матрацом, але останні рідко відрізняються гідною якістю і зручністю. Саме тому експерти рекомендують придбавати ортопедичні матраци окремо від ліжка. Найбільшим комфортом відрізняються матраци на незалежних пружинних системах, а також безпружинні моделі на основі латексу і койры кокоса.