На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Якщо ви працюєте вдома, тільки ви відповідальні за організацію свого робочого дня. Наступні поради допоможуть вам працювати продуктивніше і встигати виконувати робочі завдання, не відволікаючись на дрібниці і не розтягуючи прості проекти на весь день.

№1 Визначте початок і кінець робочого дня

Працюючи з дому, часто ви можете самі визначати графік своєї роботи, не побоюючись, наприклад, догани за запізнення. Однак не слід піддаватися спокусі сісти за роботу пізніше, оскільки вам буде складніше зібратися з силами і почати продуктивно працювати у встановлений термін.

№ 2 Працюйте в робочий час

Немає сенсу розтягувати весь день, займаючись роботою з раннього ранку і до пізнього вечора. Існують складні завдання, що вимагають дійсно багато сил, але якщо ви навчитеся працювати тільки в робочий час, вам стане простіше справлятися зі справами. До того ж у вас з'явиться більше вільного часу, який можна витратити на повноцінний відпочинок і відновлення сил. А якщо вам на думку несподівано припала чудова ідея, запишіть її в блокнот і залиште на наступний робочий день. В іншому випадку ви витратите всі сили, що залишилися, внаслідок чого потім налаштуватися на роботу вам буде значно складніше.

№ 3 Робіть перерви під час роботи

Якщо для вас не складає труднощів сконцентруватися на робочому процесі, ви можете настільки заглибитися в рішення поточних завдань, що зовсім забудете про відпочинок. Зокрема ви можете порахувати, що відмовившись від відпочинку, встигнете зробити більше справ. Насправді велика ймовірність, що ви витратите зайві сили, внаслідок чого ваш організм і мозок будуть працювати не так ефективно.

Уникнути цього можна, якщо робити невеликі перерви – по 10 хвилин кожну годину. Завдяки цьому ви зможете освіжитися і зібратися з думками, що допоможе вам активніше розв’язувати робочі завдання, а значить і зробити більше протягом дня.

№ 4 Оптимізуйте шкідливі звички

Якщо ви курите, це може перешкодити вам продуктивно працювати. Наприклад, вам доведеться робити перерви частіше, адже сконцентруватися на роботі складніше, якщо одночасно з цим вам доводиться боротися із бажанням покурити. Замість цього ви можете спробувати https://go-velo.com.ua/ru/ нікотинові паучі VELO. Це альтернативний спосіб отримання нікотину без тютюну, диму та попелу. Зокрема, вам не доведеться протягом дня виходити на вулицю для перекуру, завдяки чому ви зможете зосередитися на важливих завданнях або проведенні веб-нарад із колегами і начальством.

№ 5 Цінуйте живе спілкування

Сучасні технології надають безліч можливостей для спілкування, але замінити живий процес такі способи комунікації все ще не можуть. За можливості, зустрічайтеся з друзями або колегами пару раз на тиждень: це дозволить вам зарядитися позитивними емоціями, що сприятливо позначиться на продуктивності вашої роботи.