При настанні весняного тепла дачна ділянка наповнюється численними мухами, регулярно проникаючими в будівлю через відкриті двері та вікна. Крилаті комахи, які безладно перелітають між всілякими джерелами забруднень та відкритими продуктами харчування, здатні переносити мікроскопічних збудників небезпечних захворювань.

Позбавлення від настирливих комах захищає власників житла від потенційних джерел фізичних захворювань та допомагає створити комфортну атмосферу для повноцінного відпочинку. Спеціалізовані хімічні засоби від мух, а також активні профілактичні заходи допоможуть вирішити проблему.

Препарати для професійного застосування

Повноцінна обробка приміщень, виконувана підготовленим персоналом, забезпечує гарантоване усунення комах. Засіб для знищення мух та синантропних комах може використовуватися для обробки громадських приміщень і приватних домоволодінь.

Професійна дезінсекція забезпечує комплексне усунення різних видів комах. Універсальна активна речовина допомагає позбутися від:

  • мух і комарів,
  • тарганів і ос,
  • шершнів і бліх,
  • вошей і мурах.

Залишкова дія препарату залежить від типу оброблюваної поверхні. Оброблене приміщення повністю звільняється від мух на термін від 1 до 3 місяців. Для нанесення препарату застосовується апаратура, що забезпечує рівномірне поширення активної емульсії.

Профілактичні методи

Установка стандартної москітної сітки на металопластикові вікна захищає від проникнення різних видів настирливих комах: мух, комарів та ос. Для обладнання класичних дерев'яних вікон можуть використовуватися імпровізовані рами відповідного розміру, оснащені сіткою з малорозмірними осередками.

Для нейтралізації комах, що проникають в приміщення, можна використовувати липку стрічку, розміщеній на безпечній висоті, недоступній для дітей. Запах клею привертає літаючих комах, що прилипають до стрічки. Періодична заміна стрічок допомагає підтримувати ефективність найпростішого, недорогого та екологічно безпечного засобу за рахунок відсутності токсичних виділень.

Мух приваблює доступна їжа, залишена на столі, а також дрібні хлібні крихти і харчові відходи. Необхідно підтримувати будинок в абсолютній чистоті. Всі продукти повинні зберігатися в холодильнику або спеціальних закритих ємностях. Огорожа продуктів від потенційної можливості контакту з комахами допомагає запобігти виникненню небезпечних захворювань.