При пошуку силового кабелю виникає необхідність в його правильному виборі. Важливо, щоб він переносив дію високого рівня вологості навколишнього середовища і мав стійкість до поширення полум'я. Одним з рішень є кабель ВВГнгд, що виготовляється Запорізьким заводом кабельної продукції МПКА.

Конструкція: двожильний кабель марки ВВГнгд передбачає струмопровідні жили однакового перетину. Трьох-, чотирьох- і п'ятижильного кабелю - жили однакового перетину або одну жилу, заземлення або нульову, меншого перетину. Ізольовані жили кабелю скручені між собою. Ізоляція жил багатожильного кабелю має відмінне забарвлення, при цьому колір ізоляції нульової жили - блакитний або світло-синій, а жили заземлення - зелено-жовтий. Ізоляція одножильного кабелю може бути будь-якого кольору.

ВВГ нгд розшифровка

В - ізоляція з ПВХ;

В - оболонка з ПВХ;

Г - «голий», не має захисного покриву зверху оболонки;

нг - негорючий;

д - виділяє мала кількість диму або ж (ls - low smoke,) (мале димовиділення);

Кабель ВВГнгд виготовляється для атомних електростанцій і потреб народного господарства і призначений для експлуатації в стаціонарному стані для розподілу і передачі електроенергії в установках на номінальну змінну напругу 0.66 кВ та 1 кВ частоти 50 Гц а також 6кВ. Використовують даний кабель для прокладки на відкритому повітрі, в сухих і вологих виробничих приміщеннях, каналах, кабельних напівповерхах, шахтах, колекторах, частково затоплюваних спорудах при наявності середовища зі слабкою, середньої і високої корозійної активністю, на спеціальних кабельних естакадах і в блоках.

Щоб отримати консультацію з даного кабелю, дізнатися ціну і всю необхідну Вам інформацію, залиште замовлення на сайті Запорізького заводу кабельної продукції МПКА, або ж зв'яжіться за контактними даними зазначеними нижче.

КОНТАКТИ

м. Запоріжжя, вул. Новобудов, 3

e-mail: [email protected]

тел: (061) 220-15-00;

тел: (098) 441-15-41