Якщо у вас немає часу, бажання або можливості ходити по будівельних магазинах, вибирати необхідні вам матеріали для обробки своєї квартири, то ви можете не обтяжувати себе усіма тяжкими клопотами ремонту та замовити у нас комплексний ремонт квартири під ключ в повній обробці за фіксованою вартістю, прописаною в договорі. При цьому вартість ремонту квартири під ключ з матеріалами визначається виходячи з планування саме вашої квартири і вибраних вами матеріалів.

Всі матеріали для оздоблення квартири ви можете вибрати в будівельних магазинах. Вибравши всі матеріали, вам необхідно, крім плану вашої квартири та заповненої анкети, відправити нам артикули всіх обраних вами матеріалів та найменування магазинів, в яких ви вибрали дані матеріали. На підставі поданої інформації ми повідомимо вам підсумкову вартість ремонту квартири під ключ з усіма матеріалами.

Якісний ремонт квартири під ключ

Якщо вам необхідний якісний ремонт квартири, то потрібно звертатися в профільну компанію з досвідченими майстрами та чітким алгоритмом дій. Будівельна компанія повинна бути орієнтована на відмінний результат та високий рівень обслуговування при фіксованих, обумовлених, а головне - помірних цінах на послуги. Ремонт квартир під ключ має здійснюватися тією компанією, в якій є укомплектований штат постійних співробітників всіх необхідних будівельних спеціальностей.

Якісний ремонт під ключ можливий тільки за умови використання сучасних технологій та матеріалів. Високотехнологічний інструмент, якого вимагає ремонт квартир під ключ, здатний більш позитивно позначитися на якості та термінах виконання робіт.

Чому ремонт квартири під ключ це вигідно!

Ви отримаєте:

  • Безкоштовний виїзд нашого фахівця.
  • Безкоштовний, детальний, розгорнутий кошторис.
  • Завчасне ознайомлення з розцінками.
  • Безкоштовну консультацію та практичну допомогу з будь-яких питань, пов'язаних з ремонтом квартири.
  • Своєчасне та якісне виконання намічених робіт в будь-якому необхідному обсязі.
  • Оздоблення приміщень по дизайн-проекту або просто згідно з вашими побажаннями.
  • Можливість стати учасником гнучкої системи знижок та акцій, які надає наша компанія.
  • Знижки, які ви зможете отримати при покупці матеріалів в більшості будівельних магазинів міста.
  • Ремонт під ключ, виконаний за новітніми технологіями, з використанням високотехнологічного інструменту і якісних вітчизняних та імпортних матеріалів.