Коляска - найнеобхідніший предмет за доглядом малюка, і ви точно хочете впевнитись, що вибираєте найкращу. Різноманітні дитячі візочки https://www.mybuy24.net/ua/catalog/detskie-koljaski/ на ринку можуть спантеличити своїм функціоналом, характеристиками, призначенням для місцевості та іншим.

Види візочків

  1. Коляски 2 в 1.

Ці універсальні моделі зекономлять гроші, оскільки дитина може їздити в такому візочку до трьох років! Від народження немовля подорожує в люльці, а від півроку в прогулянковому сидінні. Часто такі коляски мають телескопічну ручку, тобто можна відрегулювати під ріст кожного з батьків.

  1. Прогулянкові візочки

Оскільки багато сімей подорожують зі своїми дітьми, дуже корисно мати легку коляску. Один недолік: легкі коляски, як правило, легші і не справляються з нерівною місцевістю. Коляски-тростини - складаються, як парасолька. Хоча це може бути доволі зручно, вони не настільки компактні щоб бути, як ручна поклажа.

  1. Коляски для двійні

Батьки близнюків або ті, які планують збільшити свою сім'ю, надають перевагу коляскам, які можуть вмістити двох малюків, погодок. Попри те, що вони дорожчі, придбання може заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі.

Подумайте про аксесуари для колясок, які вам також знадобляться - від москітних сіток до підставок.

Який же візочок слід обрати?

На ринку дитячих товарів існують моделі 2в1, в яких ви можете перевозити дитину від народження і до трьох років. Прогулянкові - від 6 місяців, тобто коли малюк вже сидить. Та цілі системи подорожей, які включають і автокрісло для новонародженого.

  • Вартість: коляски можуть бути дійсно дорогими, і батьки розгублюються: чи варто платити стільки? Ціна залежить від бренду, країни виробника, характеристик, функціональних особливостей, комплектації та дизайну. Так, вам доведеться здійснити певне дослідження, найкраще порівнювати в інтернет-магазинах та питатися в консультантів.

  • Вага: дитячі візочки в залежності від моделі, важать, здебільшого, від 7 до 20 кг, є й надзвичайні легкі прогулянкові коляски ї від 2.5 кг! Більш важкі візочки, як правило, міцніші, але менш маневрені. З ними важко впоратися в громадському транспорті. Легкі коляски простіше транспортувати, але не підходять для нерівної місцевості.

  • Складання: Деякі коляски легко складаються однією рукою, але інші вимагають, щоб ви зняли колеса. Якщо ви збираєтеся часто брати свою коляску в машину звертайте увагу на складання однією рукою.

Якщо ви хочете прогулятися з дитиною молодше шести місяців, придбайте коляску, яка дозволяє дитині лежати майже вертикально або використовуйте кріплення для люльки. Також можливий варіант дитяче автокрісло, яке монтується на дитячий візочок.