Звикання до нових окулярів - нормальний процес, який не завжди означає, що аксесуар підібраний неправильно. Якщо нові окуляри Полароїд купити, вони подарують приємні емоції, але під час звикання можуть принести дискомфорт. Перший час до симптомів можуть відноситися спотворення ліній, розмірів об'єктів, а також відстані між ними.

Особливості адаптації

Особливості звикання обумовлені різними причинами: змінами в рецепті, переходом на інший розмір або форму оправи. Найчастіше значний дискомфорт відчувають ті, хто носить окуляри вперше або після тривалого використання контактних лінз. Зазвичай період адаптації займає від кількох днів до двох тижнів. Якщо через два тижні неприємні симптоми тривають, слід звернутися до лікаря-офтальмолога.

Ознаки неправильного центрування

Правильне центрування - важливий фактор, який необхідно враховувати при покупці нової оправи. Перед виготовленням лінз потрібно обов'язково пройти повний огляд у офтальмолога, а не використовувати старий рецепт. Якщо через два тижні звикання до окулярів ви все ще відчуваєте дискомфорт, це може бути через неправильну міжцентрову відстань.

До головних ознак належать:

  • підвищена стомлюваність через сильну напругу очних м'язів;
  • часті головні болі та запаморочення;
  • високий артеріальний тиск;
  • розмите зображення;
  • погіршення зору (при тривалому носінні).

Причини дискомфорту

Запаморочення може бути викликане переходом на астигматичні або прогресивні лінзи. Такі окуляри вимагають особливо тривалого звикання. Новий розмір або форма оправи може вам не підходити. Якщо через тиждень вас переслідують неприємні відчуття, окуляри натирають або спадають, варто відрегулювати розмір аксесуара в салоні оптики.

Неправильне використання окулярів стосується тих, хто носить оправу з прогресивними лінзами - з ними потрібно слідувати інструкціям від фахівця: нахиляти голову під певним ракурсом, дивитися в потрібну зону лінзи і т.д. Помилка в міжцентровій відстані - центр лінзи в окулярах повинен збігатися із зіницею, інакше така помилка може призвести до розмитості або косоокості.

Зверніть увагу, що замовляючи окуляри для зору, ви можете заповнити всі необхідні дані рецепта прямо на сайті. Ви також можете надіслати рецепт нам на пошту після оформлення покупки, і ми самостійно заповнимо дані. У формі представлені всі необхідні показники, в тому числі міжцентрова відстань і призма для виготовлення прогресивних лінз.