Останнім часом особливого значення набуває ексклюзивність та індивідуальність подарунку. Адже чим більше оригінальний та цікавіший подарунок, тим більша ймовірність того, що Ви покажете себе як прогресивна компанія, яка на ділі уміло приділяє увагу деталям.

Корпоративні подарунки — це не просто вияв уваги до клієнта чи партнера, це необхідна деталь ведення бізнесу та ефективних маркетингових комунікацій. Правильно підібраний бізнес-подарунок, немов дзеркало, відображає рівень ділової культури дарувальника. 

Щоб полегшити Вам процес вибору подарунку бізнес колегам, ми підібрали для Вас п'ять основних топових ідей для корпоративних подарунків:

  • Подарункові набори у коробці, з брендом Вашої компанії.

Це може бути набір фруктів чи солодощів, набори мила ручної роботи, набір для відпочинку з брендованою подушкою чи ковдрою тощо;

  • Екологічні подарунки.

Це не просто тренд, а стиль життя, який передбачає турботу про навколишнє середовище. До прикладу, сюди можна віднести паперові ручки, колонки з бамбука, термогорнятка, екоторбинки та інші товари, які підлягають багаторазовому використанню і спричиняють найменше шкоди природі під час виробництва чи утилізації.

  • Благодійний подарунок.

Звучить дивно, проте отримавши конверт з логотипом Вашої фірми із сертифікатом всередині, який повідомляє, що від імені Вашого партнера було передано певну суму коштів на благодійну діяльність, такий подарунок не залишиться поза увагою.

  • Подарунки здорового способу життя.

Якщо Ви знаєте, що Ваш партнер по бізнесу активно займається спортом та слідкує за своїм харчуванням, Ви можете обрати йому на подарунок пляшку для пиття, ланч бокс, фітнес-резинки, пов'язку на голову чи напульсник. Тут важливий вдумливий підхід.

  • Багатофункціональні подарунки.

Такі подарунки повинні мати відмінний дизайн та практичне значення: термогорнятко з вмонтованою в корок колонкою, гаджети для дезінфекції телефону та офісного приладдя, компактна парасолька або дощовик, який складається в подушку. 

 

We Sell Everything допоможе Вам із вибором подарунків та нанесенням логотипу фірми на них. Це зробить їх не лише стильними та красивими, а й завжди нагадуватиме одержувачу про Вашу фірму і головне — про Вашу увагу та турботу.