Ми вміємо лагодити все, або майже все. До цих позицій потрібно віднести ремонт рульових рейок, і щоб це робити добре, необхідно спеціальне обладнання, постачальники певних компонентів, навчені люди та великий попит. Зараз на сайті renix.com.ua ми можемо запропонувати нашим клієнтам на вибір деталі на рульовий механізм, але якщо ваш вибір потребує ремонту, ви знаєте, до кого звернутися.

Піскоструминне очищення

Власні установки піскоструминного очищення регулярно оновлюються. А далі повне розбирання, оцінка компонентів. Деталі зі слідами корозії або зносу відразу йдуть в металобрухт, визнані придатними - в ще один агрегат - мийну машину.

Одна з найважливіших частин рульового механізму - зубчаста рейка

Важливо, щоб і самі зубці були без зносу, і поверхня вала була ідеальною. Якщо з першим все зрозуміло, є знос - на смітник, то з другим можна попрацювати. Найчастіша причина виходу рейки з ладу – корозія, як наслідок - потрапляння води. А потрапляє вона тому, що в гумових або пластикових чохлах на рульовій тязі з'являються дірки.

Природно, на саму часту проблему пропонується найчастіше рішення: проточка вала та установка сальників ремонтного розміру. Дешево і сердито, але неправильно. Справа в тому, що шар цементації вала дуже тонкий і проточка його повністю вбиває. І навіть подальше покриття не зміцнює вал.

Що робити, якщо вал постраждав від корозії?

В СТО є своя технологія:

  • газодинамічне напилення,
  • нанесення спеціального складу власної розробки,
  • шліфування,
  • полірування.

Спеціалісти СТО не обмежуються механічною роботою по заміні зношених деталей на нові. Маючи великий досвід роботи в цій сфері, в ремонтованих механізмах виробляється поліпшення для збільшення їх терміну служби. У канавки ставляться гумові ущільнення, додаткова втулка зменшує тертя і, природно, знос. Просто і надійно - перевірено роками. Зубчасті рейки номінального розміру дозволяють використовувати оригінальні ущільнення.

Збірка рульового механізму

З нових та придатних до експлуатації деталей в результаті збирається практично нова рейка. 100% усіх рейок налаштовуються. Регулювання проводиться всього один раз, при складанні рейки, і потім перевіряється на стенді. Щоб зменшити ризик пошкодження перед установкою, кермові механізми відразу укомплектовуються тягами. Пильовики використовуються тільки гумові та обжимаються пружинною скобою.