Деякі хлопці підстригають волосся в паху, інші воліють голитися або воскувати, а більшість хлопців просто не звертає уваги. Сучасна лазерна епіляція в паховій зоні це питання особистих уподобань.

Хороша новина полягає в тому, що існує безліч різних методів, як можна позбутися небажаного волосся нижче пояса. Деякі просто традиційно прибирають, а інші роблять це іншими шляхами — хоча тимчасово. І тоді є варіанти, які вважаються постійними.

Способи видалення волосся

Способи видалення волосся у чоловіків

Існують такі основні методи видалення волосся для чоловіків:

  • Гоління є типовим явищем, але воно також є одним з найнебезпечніших, якщо чоловік не буде обережний. Під час гоління легко випадково порізати шкіру і піддатися дії бактерій або подразників.
  • Воскова епіляція є хорошою альтернативою голінню, оскільки, як правило, вона зменшує свербіж, коли волосся починає відростати.
  • Лазерна епіляція та електроліз вважаються «постійними» методами знищення волосся: обидва усувають волосяні фолікули, щоб волосся не відростало.

Новітня лазерна епіляція для чоловіків використовує концентровані пучки світла, тоді як електроліз використовує пристрій, який передає енергію від хімічних речовин або тепла у фолікули, щоб уникнути їх зростання нових волосків. Волоски можуть все одно відростати після декількох процедур, але вони зазвичай більш дрібні і менш помітні, коли повертаються.

Особливості лазерної епіляції у чоловіків

Особливості лазерної епіляції у чоловіків

Лазерна епіляція проводиться професіоналом і являє собою процедуру, яка використовує сильний промінь світла, який проникає в шкіру для руйнування волосяного фолікула. Лазерний промінь віддає тепло, яке руйнує волосяний фолікул.

Сама процедура може зайняти до години, залежно від того, скільки волосся видаляється, і чоловік повинен носити захисний одяг для очей протягом усього лікування. Лазерна епіляція вражає, вона не використовує гелі, тому не залишає хімічних або липких залишків, і, на відміну від інших методів, не може потрапити в кров або лімфатичні вузли, тому її можна використовувати для інших чутливих областей, таких як чоловічі статеві органи.

Як видалити волосся в паху у чоловіків

Видалення волосся в паховій зоні — це питання вибору. Чоловіки роблять це з різних причин: пітливість через надмірний ріст волосся може призвести до подразнення, висипу або фурункулів. Крім того, видалення волосся полегшує підтримку гігієни. Чоловіки можуть проконсультуватися з дерматологом для проведення епіляції.