У нашій країні літня пора супроводжується величезною кількістю сонячних днів, коли спекотне й палюче сонце нагріває повітря до дуже високих відміток температури. Це всім відомий факт. Відповідно у зв'язку з цим рослини, які ми з вами вирощуємо в садах, на городах, а також в парниках, потребують додаткового захисту від цих самих променів сонця. Інакше в іншому випадку ми просто ризикуємо залишитися без врожаю.

Головною складовою моменту росту рослин є наявність трьох важливих елементів серед яких:

  • хороший грунт, де є потрібні рослинам мікроелементи з добривами;
  • належна кількість води;
  • необхідна для життєдіяльності рослин кількість сонячного світла.

Щоб сонце згубно не впливало на рослини, а також щоб можна було зберегти потрібний відсоток вмісту вологи, сьогодні використовують дуже круте інноваційне рішення сучасності, яким якраз-таки є затіняюча сітка.

Основні переваги застосування в агро затіняючої сітки

Перш за все хотілося б відзначити, що такий виріб як затіняюча сітка вважається корисним саме завдяки своїй здатності пропускати певний відсоток променів сонця. Це у свою чергу не дозволяє сонцю безпосередньо впливати на рослини й губити їх. У той же самий час сітка пропускає потрібну кількість світла, що необхідна для гарного росту рослин.

До слова, сплетіння сітки дозволяє навіть при найбільш високому % щільності пропускати до рослин дощову воду. Сітка є універсальною й дуже зручною у використанні. Сфера застосування цього виробу дуже широка. Це означає те, що крім застосування сітки в парниках, на городах й в садах, її також оптимально використовувати:

  • в місцях стоянок автомобілів;
  • на дитячих майданчиках;
  • в місцях відпочинку;
  • й ба навіть як літній вольєр для молодняка птахів. 

Але й на цьому сфера застосування сітки зовсім не закінчується, вона лише обмежується фантазією. Багато хто із сільськогосподарників вважає за краще використовувати таку сітку в теплицях після настання сонячних днів. Досить всього лишень зняти плівку, котра раніше вкривала рослини та на її місце натягнути затіняючу сітку. Таким чином можна буде забезпечити рослинам найкомфортабельніші умови для їх росту й розвитку.

Сучасний ринок пропонує споживачам безліч різновидів затіняючої сітки. Зокрема, якщо говорити про щільність, то важливо відзначити, що щільність затіняючої сітки коливається від 35% до 96%. Хотілося б звернути вашу увагу на те, що на сучасному ринку не так давно з'явилася дійсно крута новинка – 7-шарова теплична плівка, ширина якої 16 м. Більш докладно про цей виріб завжди при необхідності можна дізнатися тут.

На ринку також можна знайти найрізноманітніші колірні рішення затіняючої сітки, а саме можна знайти сітку традиційного зеленого або небесно-блакитного кольорів, білого або темно-зеленого кольорів, або чорного кольору. Від того, яким саме кольорам ви віддасте перевагу, кількість тіні не збільшиться. Правда все ж дехто й досі вважає, що від забарвлення буде залежати термін служби затіняючої сітки. Але не варто забувати про те, що правдивої інформації, яка б підтверджувала дані чутки, ніхто поки не надав.

У будь-якому випадку незалежно від кольору, щільності, довжини й ширини затіняючої сітки, віддаючи перевагу цьому виробу, можете бути впевнені, що обираєте дійсно кращий варіант захисту від палаючого сонця.

 

Джерело: Компанія АгроПласт