Помічали, що коли ви тільки починаєте думати про покупку, одразу бачите рекламу цього товару. Сьогодні таргетинг працює на такому високому рівні, що можна показувати свою рекламу безпосередньо покупцям. Знижка, розіграш, супер-sale – здається, що клієнти вже в кишені, і навіщо напружуватись.

Розвиток контекстної реклами сприяє тому, що з’являється тисячі брендів та магазинів, які рекламують свої послуги і моментально отримують замовлення. Та чи завжди діє така стратегія? Адже знижки не будуть вічними, а на вигідних пропозиціях не побудуєш сильний бренд. Саме тоді на перший план виходить креатив.

Креатив продає

Щодня запускаються мільйони рекламних кампаній. Щодня ми бачимо тисячі оголошень, навіть не усвідомлюючи цього. І більшість з них просто губляться в інформаційному шумі. Саме креатив допомагає виділитись та знайти власний голос. Це не просто прикольний слоган або провокаційна ідея. Не лише яскрава картинка, на яку звертаєш увагу.

Креатив – це набір інструментів, які допомагають:

  • створити в уяві споживачів цільний та харизматичний образ бренду
  • побудувати стратегію бренда чи компанії на ринку
  • знайти больові точки споживачів, щоб запропонувати найкращі рішення у комерційних пропозиціях
  • відшукати інсайт цільової аудиторії, щоб створити рекламну кампанію, яка чіпляє найтонші струни душі
  • застосувати найефективніші візуальні та текстові інструменти, щоб створити ВАУ-ефект
  • і навіть без візуальних ефектів за найменшого бюджету, знайти таке рішення, яке б чітко вирішувало маркетингові задачі.

Креатив заощаджує

Здається, що креатив це обов’язково дорого і на нього треба витрачатись. Проте, це лише стереотип. Творчий підхід до реклами збільшує її ефективність, а отже – зменшує вартість одного контакту. Креативне оголошення отримує більші охоплення, які конвертуються в більшу конверсію. Тож, навіть маленький рекламний текст в оголошенні може привести більше клієнтів, якщо використовувати креативні інструменти.

Але не оголошенням єдиним. Щоб розвивати бренд до національних масштабів і будувати унікальний образ у голові споживачів, треба мати сильну та креативну стратегію. Вона допоможе виділитися серед конкурентного середовища, визначитися з позиціонуванням та розробляти рекламні кампанії in-line із загальною концепцією.

Тож не заощаджуйте на креативі, не намагайтеся завоювати серця покупців одними лише знижками. Додайте креативу та душевності – й побачите, ваш бренд обов’язково полюблять.