Магазин меблів «Брістоль» - це найбільший дистриб’ютор меблів у західній Україні. На сторінках каталогу ви знайдете безліч цікавих моделей для дому та офісу. Приємні ціни в поєднанні з високою якістю – це те, що зацікавить кожного покупця.

Сьогодні найголовнішою цінністю кожної людини є її час. Тож ви можете витратити його на тривалі походи по магазинах, або на спілкування з близькими, роботу чи хобі. Купити меблі онлайн – це зекономити свій час, нерви та гроші, бо вартість брендових меблів у нас набагато нижча ніж у оффлайн торгівельних точок.

Інтернет-магазин меблів доступний та зручний як з ПК, так і з мобільних гаджетів, тож ви можете обрати та замовити меблі в будь-який час і в будь-якому місці. Ми створили всі умови для того, щоб ви залишились задоволеними і отримали бажаний вибір.

Що ви знайдете у магазині меблів «Брістоль»?

Асортимент товарів надзвичайно великий. Ви можете обрати двоспальне ліжко або односпальне, комоди, шафи, стелажі та інші меблі для спальні, безліч виробів різного призначення для вітальні, найсучасніші рішення для дитячої, які сподобаються дитині, будуть зручними у використанні та залишать вільне місце для ігор. Цікаві моделі ми пропонуємо для передпокою та кухні. Окремо ви можете обрати меблі для офісу. Це можуть бути окремі столи та стільці, або комплекти у певному стилі для оформлення робочого кабінету. Загляньте – це дуже цікава пропозиція.

Брістоль – це доступні ціни та зручна доставка

Незважаючи на те, що ми продаємо тільки якісні меблі з хороших матеріалів, їх вартість цілком доступна. Ви можете навіть порівняти їх з пропозиціями інших магазинів і переконатись у тому, що ми не перебільшуємо – ціни дійсно доступні.

До того ж, ми регулярно проводимо акції, та надаємо знижки на певні товари. Це чудова можливість витратити менше і отримати бажану модель.

Доставка можлива у будь-який населений пункт України. Це не тільки зручно, але й є чудовою можливістю для жителів невеликих містечок облаштувати свій дім не менш комфортно та красиво, ніж у мешканців мегаполісів. До того ж «Брістоль» пропонує допомогу з підйомом на будь-який поверх та зборкою.

На кожен товар ви отримуєте гарантію на рік, а на матраци – на 18 місяців. Обирайте для себе зручний сайт, вигідні умови та якісні товари. Робіть покупки з розумом.