Дарувати розкішний подарунок, вичавлюючи останнє з гаманця, щоб потім перебиватися на сухарях і воді до зарплати? Так собі ідея. Хорошим може бути і подарунок, цінність якого вимірюється не в грошовій, а більш цінній валюті - оригінальністю, користю, щирістю. Пропонуємо добірку подарунків вартістю до 300 гривень, які здатні порадувати одержувача більше ніж дорога, але безлика річ.


Календар «Твій особливий рік»
Ціна: 220 гривень


Не поспішайте підозріло хмуритися - це не бабусин календар з поганого паперу з сумнівними рецептами і порадами, як лікувати грижу примочками з жаб. Цей календар адаптований для сучасної людини. Кожен його лист - окремий твір дизайнерського мистецтва, а замість рецептів тут мудрі мотиваційні цитати. Він абсолютно універсальний, тому подарувати можна і кохану дівчину/хлопця, маму, тата, привіту сусідку, непривітну сусідку.


Блокнот
Ціна: 195 гривень


Настільки універсальне придбання, що впору придумати правило - «У будь-якій незрозумілій ситуації даруй блокнот». Ознаки якісного блокнота: не надто тонкі листи, міцна обкладинка, і такий її колір, який сподобається одержувачу.


Гаманець
Ціна: від 230 гривень


Ще одна універсальна і утилітарна річ. Він не обов'язково повинен бути шкіряним - існують прекрасні варіанти з екошкіри або паперу. Вони гарантовано сподобаються тим, хто принципово не купує предметів з матеріалів, що мають тваринне походження.


Настільна гра. Наприклад, «Веселий мексиканець»
Ціна: 225 гривень


У вас є друзі, які до сих пір не грають в настільні ігри? Пора відкрити їм цей чудовий новий світ. Тим більше, що такі ігри хороші і для пари, і для великої компанії. Змушують мізки ворушитися швидше, а настрій - підніматися. І, головне, обійдуться в еквівалент трьох чашок кави.


Обкладинка на паспорт
Ціна: від 150 гривень


Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про бідний і пошарпаний паспорт, який страшно брати в руки - раптом розсиплеться. Якщо напевно знаєте, що друг або родич отримав недавно закордонний паспорт або поміняв український ідентифікатор особистості, сміливо купуйте до найближчого свята шкіряну обкладинку з нестандартним дизайном.


Чашка GIFTY Гусь
Ціна: 250 гривень


Ні, ми не радимо вам купувати якусь непоказну склянку. А цілком конкретну - з гусаком. Це дуже мудрий персонаж - скаже, як відріже. І мудрості в ньому багато, так що вибрати є з чого: на удачу, на успіх, для програмістів, від мудаків. У неї зручна форма і товсті стінки, що бережуть руки від опіків.


Механічний 3D-пазл
Ціна: 210 гривень


Якби механічних 3D пазлів не існувало, їх слід було б придумати. Проста арифметика: за 210 гривень ви отримуєте ціле відро радості від одержувача і заняття на цілий день, яким круто займатися в компанії. Якщо портрет одержувача подарунка виглядає так - «тато, у якого є син», сміливо замовляйте пазл. Порадуєте і тата, і сина.


Хочете побачити ще більше варіантів оригінальних предметів з ціною до 300 гривень? Ми вже зібрали тут пару сотень небанальних і недорогих речей.