Стоматологія у Львові запрошує на сучасне відбілювання зубів та безболісне лікування захворювань рота та зубного ряду. Чарівна усмішка, впевненість у собі неможлива без білосніжної усмішки, яка повинна бути ще й здоровою.

Сучасна стоматологія пропонує багато варіантів процедур, які підійдуть конкретно вам та допоможуть відновити колір емалі. На відбілювання зубів у Львові ціна залежить від типу процедури, її складності та матеріалів, які були використані для роботи.

Лікування зубів – це не стаття для економії грошей, всі матеріали повинні бути якісними та безпечними. Які переваги та недоліки має відбілювання зубів та на що, треба звернути увагу вибираючи клініку.

Як працює відбілювання зубів?

Речовина, яку використовує стоматолог впливає на дентин та дозволяє знищити бактерії, які встигли осісти на емалі зуба. Речовина для відбілювання впливає на дентин зуба та виводить з нього пігмент, що робить зуби більш білими.

Професійне відбілювання зубів не пошкоджує їх поверхню, та повертає усмішці білосніжність та яскраву красу. У складі відбілюючої речовини є активатор, який витравлює пігмент не пошкоджуючи поверхню зуба, а укріплювач – зміцнює емаль.

Як вибрати систему відбілювання?

Коли вам потрібно відбілити зуби слід звернутися до лікаря, який огляне вас та скаже, яка система буде максимально ефективна. Використовувати методи відбілювання зубів рекомендується тільки після підтвердження, що у вас немає протипоказань до процедури.

Будьте готові звернутися до стоматології у Львові. Лікар зробить:

• Діагностичний огляд;

• Проведе чистку підходящою для вас системою;

• Нанесе відбілюючий гель;

• Активує оброблений зуб лазерною чи світловою лампою;

• Перевірить результат.

Тривалість процедури залежить від її типу. В основному процедура займає до 120 хвилин. В деяких випадках потрібно декілька візитів до стоматолога, щоб досягнути поставленої мети.

На відбілювання зубів у Львові ціна здебільшого доступна, ви можете відновити колір емалі доволі швидко. Процедура проводиться без болю та ускладнень.

Іноді може бути дискомфорт через потрапляння гелю на слизисту оболонку чи через чутливість зубів. У професійного стоматолога таке трапляється рідко, тому процедуру відбілювання зубів можна назвати безпечною для пацієнтів.

Які види відбілювання використовуються?

1. Фотовідбілювання. Процедура проходить за декілька сеансів до результату, який хоче мати пацієнт. Процедура дозволяє відбілити зуби на декілька відтінків.

2. Yotuel. Під цим видом відбілювання слід розуміти заповнення простору дентину молекулами кисню. Процедуру роблять тільки у клініці, експериментувати вдома не рекомендується.

3. White light. Система, яку можуть використовувати вдома, але краще довірити відбілювання зубів професіоналам та не псувати собі зуби експериментами.

Існують і інші методи відбілювання зубів, вибирати технологію слід з лікарем та з увагою до власного здоров’я.