Британський фунт є однією з найважливіших світових валют після долара і євро. Навіть не зважаючи на те, що Великобританія вийшла зі складу Євросоюзу, попит на цю грошову одиницю не зменшується. І навіть більше — у фунта стерлінга вельми хороші перспективи. Тому, якщо громадянин має намір відправитися в подорож до Сполученого Королівства, або розширити валютний портфель накопичень, чи придбати товари англійських інтернет-магазинів, йому необхідно знайти фінансову установу, яка зможе запропонувати найкращий курс для покупки цього різновиду світової валюти.

Фунт стерлінг — світова резервна валюта

Вільно купити чи продати британський фунт можна в банках чи обмінниках по всій країні. Саме цьому її цінність щодо інших грошових одиниць коливається. Але такий порядок є традиційним серед світових валют з найвищою цінністю. Сьогодні, щоб дізнатися та вибрати кращий курс фунта до долара, немає потреби телефонувати в офіси обмінних пунктів: всього за кілька секунд необхідну інформацію можна отримати в режимі онлайн на сайті установи.

Станом на сьогодні фунт стерлінг використовують як резервну валюту по всьому світу. Відсотки, які він складає від загального резерву, постійно зростають. Це відбувається завдяки:

  • стабільності британської економіки;
  • постійного зростання цінності стосовно до інших світових валют;
  • високим відсотковим ставкам в порівнянні з доларом, євро і єною.

Переваги валюти

На даний час британський фунт займає лідируючі позиції в списку найбільш популярних грошових одиниць світу. При цьому коливання курсу стерлінга стосовно до долара, євро та інших валют, роблять його об'єктом підвищеної уваги, оскільки він дозволяє отримати високий прибуток за короткий термін. Внаслідок своєї високої прибутковості, фунт по праву вважається однією з найпривабливіших валют, а тому більшість громадян вважають за краще тримати свої вільні кошти у стерлінгах.