Сучасний будівельний ринок робить різноманітні інтер’єрні вироби для комфортного проживання у квартирах та будинках. Так, однією з найбільш популярних конструкцій є міжкімнатні двері. В першу чергу, популярність міжкімнатних дверей обумовлена тим, що ці вироби служать для розмежування простору на окремі кімнати. Це дозволяє створити комфортні умови та затишок у будинку. Магазин дверей та підлоги «Альберо» запрошує до світу комфорту й краси. На сайті компанії https://albero.com.ua/shop/doors/category/mizhkimnatni_16 представлений широкий асортимент міжкімнатних дверей. На сьогодні, вибрати міжкімнатні двері досить просто. Це пов'язано з тим, що сучасний ринок виробництва надає різноманіття моделей. Кінцевий вибір завжди залежить від декількох чинників:
- індивідуальних переваг покупця;
- стилю кімнат;
- фінансового питання.

Вибираємо тільки найкраще

За весь час існування виробництва дверей найбільшу популярність отримали вироби з натурального деревного масиву. Адже такі двері мають набір характеристик, які є перевагами. З них, окрім зонування простору, виділяють такі:
- прекрасна шумо- та теплоізоляція;
- міцність;
- довговічність;
- екологічність та інші.
Єдиним недоліком дверей з масиву являється їх вартість, яка не завжди є демократичною.

Проте, виробники інтер’єрних комплектуючих в наші дні знайшли вихід з ситуації, що склалася, й пропонують, окрім дверного масиву, вироби:
- шпоновані;
- фарбовані;
- ламіновані.

Шпоновані двері
Виготовляють з деревного масиву.
Тонким шаром дерев'яного листа покривають фракцію, заздалегідь підготовлену з тирси та скріплювального матеріалу. Зовні такі двері ні чим не відрізняються від натуральних, проте, вони мають набагато меншу вартість. Їх переваги полягають в:
- маленькій вазі;
- стійкості до перепадів температур;
- простоті у догляді.

Фарбовані моделі
М
ають середній ціновий діапазон. За ними простіше доглядати, вони не бояться умов з різким перепадом температурного режиму, проте такі вироби не стійкі до ударів.

Ламіновані двері
З
а характеристиками наближені до шпонованих. Основною перевагою перед іншими моделями, безумовно, є стійкість до підвищеної вологості. Проте, ці моделі не підвладні до реставрації, а значить вимагають особливих умов експлуатації.

Вибираючи міжкімнатні конструкції, безумовно, варто брати до уваги безліч чинників
: від індивідуальних переваг до фірми-виробника.