Сьогодні у жителів Кропивницького є чудова можливість. Ви можете пройти передове онкологічне лікування у своєму місті, в TomoClinic, причому за рахунок фармацевтичних компаній.

У чому суть такого лікування?

У TomoClinic діє спеціальна наукова програма, яка називається клінічні дослідження.

Що таке клінічні дослідження?

Це дослідження, які перевіряють ефективність нових методів і медичних препаратів. Для пацієнтів — можливість отримати перспективне і дуже дороге лікування, не сплачуючи за нього особистими коштами. Тобто для пацієнта участь у клінічних дослідженнях безкоштовна, тому що усе фінансове навантаження беруть на себе фармацевтичні компанії. При цьому ви отримуєте доступ до найсучаснішого лікування, яке існує в світі.

З якими діагнозами можна стати учасником клінічних досліджень?

Крок за кроком фахівці TomoClinic просуваються до того, щоб охопити клінічними дослідженнями все більше захворювань. Наукова програма провідного онкологічного центру вже включає: лікування раку голови-шиї, раку легень, раку сечового міхура. Це означає, що ви можете взяти участь в клінічних дослідженнях, якщо вам встановлений один з перерахованих діагнозів. Для такої участі необхідна відповідність спеціальним критеріям включення. Фахівці TomoClinic аналізують медичні документи пацієнта, щоб точно визначити, чи можливо йому пройти лікування в рамках наукової програми.

«Важливо, щоб ви знали, — ми проводимо тільки такі клінічні дослідження, які можуть поліпшити результати вашого лікування. Участь у них дасть вам не просто надію, а високі шанси на одужання. Для нас це також величезна честь — ми отримали підтвердження від американського центру Quality Assurance Review Center (QARC), який забезпечує перевірку якості променевої терапії (RTQA), тобто перевіряє відповідність обладнання і планів опромінення критеріям, що дозволяють проводити такі дослідження», — зазначає головний лікар TomoClinic, клінічний онколог Степан Крулько.

Лікування проводиться відповідно до великого плану, який називається протоколом клінічного дослідження. Цей план визначає, які діагностичні і лікувальні процедури ви пройдете, які препарати будуть використовуватися і в якому дозуванні.

Перш ніж приєднатися до клінічного дослідження, отримаєте якомога більше інформації, щоб ви зрозуміли, що потрібно для вашої участі і як це вплине на ваш стан. Вам допоможе консультація клінічного онколога: внесе ясність і визначеність у вашу ситуацію. Разом із досвідченим фахівцем ви приймете правильне рішення.

Дзвоніть за телефонами, вказаними на сайті клініки. Консультанти дадуть відповіді на ваші питання і пояснять, як направити для розгляду необхідну документацію.