Міні-трактори - техніка, яка відрізняється універсальністю і легкістю в експлуатації. Вона знаходить застосування в самих різних сферах господарської діяльності. Купити мінітрактор, зроблений в Китаї на сайті інтернет-магазину Minitraktor.com.ua - вигідне рішення як для безпосереднього використання техніки в особистих цілях, так і для ведення бізнесу.

Асортимент і призначення

Придбати китайські міні-трактори виявляють бажання приватні особи, компанії та підприємства, зосереджують свою діяльність в сфері будівництва, ведення комунального або сільського господарства. Особливо затребуваними виявляються багатофункціональні агрегати.

Китайські трактори максимально адаптовані до умов експлуатації та кліматичних особливостей регіону. Якість техніки відповідає цілям покупців. Співпраця з постачальником з КНР - це практичний і виправданий вибір.

Переваги китайських мінітракторів

Міні-трактори з КНР - це вигідна ціна, гідна якість і багатий функціонал техніки. До їх переваг можна віднести:

  • компактні габарити, що дозволяють займати мінімум корисної площі;
  • маневреність і багатофункціональність;
  • економічність витрати ПММ;
  • гідна якість і тривалий резерв роботи;
  • надійність в роботі навіть в складних умовах.

Технічні особливості

1. Китайські виробники враховують поточні запити і потреби споживачів. На ринку представлені моделі з різними технічними характеристиками.

2. Трансмісія вибирається з урахуванням призначення техніки. Це може бути як задньопривідний агрегат, так і повнопривідна модель, яку відрізняє висока прохідність і підвищена функціональність. Такому трактору не страшно бездоріжжя і негода.

3. Дизельний двигун може бути різної потужності, яка доходить до 60 кінських сил, що робить техніку дійсно надійним помічником у вирішенні навіть найскладніших завдань.

4. Комфортні умови для водія, що дозволяють не відчувати дискомфорту при роботі в жарку і в холодну погоду. Для цього в кабіні встановлюється освітлення, система кондиціонування і опалення.

5. Гідропідсилювач керма - функціонал, що спрощує керування технікою.

6. Наявність противаг (спереду і ззаду конструкції) забезпечує високу прохідність трактору, а також збільшену тягову здатність.

Наявність навішування дозволяє розширювати можливості техніки і використовувати її для максимально широкого кола завдань. Досить купити мінітрактор і додатковий набір навісного обладнання, щоб легко трансформувати його у відповідності з потребами.