Позику під заставу автомобілю може отримати будь-який власник транспортного засобу за умови, що право власності на автомобіль не ділиться з іншою особою. Основним документом буде свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, в яке вписано власника. Люди, чия кредитоспроможність не висока та фінансова історія не дозволяє їм взяти банківську позику, також можуть розраховувати на додаткові кошти на машину.

Клієнти, які мають низький бал в БІК або несплачені зобов'язання на рахунку - автоломбард Траст Авто Київ також направляє свою пропозицію людям зі списків боржників.

Кредит на автомобіль - які документи будуть потрібні?

Якщо ви хочете подати заявку на отримання коштів у позичкову компанію, обов’язково підготуйте ряд документів. В основному вони включають:

  • посвідчення особи,
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу з дійсним технічним оглядом,
  • документ, що підтверджує виплату полісу страхування відповідальності (іноді також AC),
  • картка транспортного засобу (якщо вона видана).

Звичайно, окремі компанії можуть розширити перелік необхідних документів. Перш ніж підписувати кредитну угоду, варто уважно перевірити умови позики.

В епоху універсального доступу до Інтернету ви можете вирішувати все більше питань он-лайн. Заявки на додаткові кошти можна подати в Інтернеті, на веб-сайтах компаній-кредиторів. Інтернет-форми інтуїтивно зрозумілі, і їх заповнення не займає багато часу. Звичайно, існує і традиційний спосіб - подача заявки у стаціонарне відділення пара-банку.

Позика на авто в Інтернеті - як подати заявку?

Почніть з переходу на веб-сайт позичкової компанії та реєстрації на веб-сайті. Наступним кроком є вхід із попередньо створеними логіном та паролем. Після цього вам залишається лише заповнити форму. На додаток до основних даних, які слід надати під час заповнення будь-якої заявки на позику, вам також буде запропоновано ввести дані автомобіля, який ви хочете оформити під заставу.

Пам’ятайте, що на момент подання заяви вашій машині не повинно бути більше 8-12 років (залежно від банку), ви повинні мати картку транспортного засобу (якщо вона видана) та сплачену цивільну відповідальність, і, що найголовніше, транспортний засіб не може мати жодних інших запобіжних заходів. Після заповнення всіх деталей ви отримаєте відповідь із вашим кредитним рішенням протягом максимум 24 годин.