Такий поширений вид обладнання як генератор користується великим попитом. Для зменшення його гучності, варто купити кожух генератора, який додатково виконує ряд функцій. Закритий корпус виступає надійним захистом генератора від вологи і пилу. При цьому рівень шуму під час експлуатації буде знижений приблизно на 15-20 децибел. Таким чином, генератор можна буде використовувати поблизу житлових будинків.

Що таке кожух генератора?

Захисний кожух генератора в своїй основі є металевою конструкцією. Він призначений для захисту генератора від корозії і механічного зному. Для цього його покривають спеціальними захисними матеріалами. Додатково, внутрішня частина обладнання має обшивку спеціальними матеріалами, що поглинають шум. Таким чином, можна бути впевненим в тихій роботі генератора.

Кількість шарів шумопоглинаючих матеріалів залежить від бренду та моделі генератора. Кожух кріпиться на спеціальній рамі. Він також доповнений спеціальними вентиляційними отворами. Вони забезпечують приплив повітря до генератора — це запускає процес його охолодження. Щоб такий генератор було зручно обслуговувати, передбачені дверцята, які відкривають доступ до всіх вузлів обладнання.

Генератори в кожусі мають ряд переваг:

  • зменшення шуму під час роботи;
  • можливість комфортного використання в житловій зоні;
  • висока стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища;
  • стійкість до опадів, вологи, аномальних температур;
  • безпечна експлуатація для оператора;
  • подовжений експлуатаційний термін.

Єдиний нюанс, який потрібно враховувати під час покупки генератора в кожусі або окремо самого кожуха — це висока вартість такого обладнання. Цей недолік повністю компенсують значні переваги. Якщо планується покупка генератора для роботи в стаціонарному режимі, то потрібно звернути увагу на рівень шума під час його роботи. Це виступає запорукою комфортної експлуатації.

Генератори в кожусі придатні для роботи в приміщенні в якості резервного джерела живлення або постійного. Крім того, їх можна використовувати на відкритому повітрі за рахунок високої стійкості до різноманітних атмосферних опадів, високих та низьких температур.

Придбати кожух є можливість до генераторів будь-якого типу, як бензинових, так і дизельних. Якщо виникнуть труднощі з вибором або питання, спеціалісти нададуть консультаційну допомогу.