Основна відповідь на головне запитання проста - потрібно бути обережним та мати хороший стиль водіння у тексті практики на електронному скутері.

Як безпечно їздити на електричному скутері?

Насправді, відповідальна їзда на електричному скутері не є більш ризикованою, ніж керування будь-яким іншим транспортним засобом. Про що свідчать розповіді людей, які сприймають електричний скутер як свій повсякденний, повноцінний транспортний засіб.

Перш за все електричний скутер Україна - це справжній транспортний засіб з двигуном, який може розвивати високу швидкість (зазвичай до 25 км/год.) і з великим прискоренням. І швидкість завжди пов’язана не тільки з адреналіном, але й з ризиком.

Кожного разу, коли ви бачите переді собою дитину, людей похилого віку, вагітних жінок, людей задумливих чи балакучих, ви не проїжджайте повз них на великій швидкості, а гальмуйте, іноді до декількох кілометрів на годину. Перш за все, поважайте:

  • інших учасників шляху,
  • пішоходів,
  • інших власників скутерів.

Інша річ - концентрація, особливо в умовах щільного дорожнього руху. Так само, як керування автомобілем, вам доведеться їздити свідомо і обережно, робити прогнози. Як тільки ви виявите, що задумалися про щось в іншому місці, негайно повертайтеся, щоб зосередитись на маршруті. Тротуари, на яких скутерам все ще дозволено їздити, є особливо критичним місцем. Завжди дитина може вибігти, машина може виїхати за ворота. Здається на дорозі нічого немає - раптом перешкода.

Який дорослий скутер слід вибрати?

Якщо дорослий електроскутер Kugoo купити, він сильно відрізняється від дитячого скутера. Перш за все, його слід адаптувати до зросту та ваги користувача. Слід враховувати не тільки висоту керма та максимальну вантажопідйомність скутера, але також довжину та ширину платформи. Для комфортного пересування по нерівних дорожніх покриттях або тих, що мають скошену бруківку, необхідні амортизатори або прокачані колеса. Вони обмежують вібрації електроскутера дорослий купити і помітно зменшують його об’єм. Самі колеса повинні мати значні розміри (не менше 200 мм), що важливо для подолання бордюрів, нерівностей та зазорів між тротуарною плиткою.

Якісний електроскутер ціна оснащений переднім та заднім ліхтарями для огляду та безпеки. Він також має гальмо в ручному перемикачі передач. Це велика перевага, оскільки натискання на ножне гальмо не таке інтуїтивне і вимагає тривалого часу. Перед покупкою перевірте, як виглядає система складання скутера.