Вибір канцелярського приладдя може бути приголомшливим. Деякі з них необхідні для повсякденної діяльності будь-якого бізнесу - наприклад, папір, ручки та олівці. Існує також група офісних аксесуарів, які ви можете придбати на сайті https://kancmaster.com.ua, що дозволяє організувати та вдосконалити свою роботу. На думку експертів, хаос та відсутність порядку в документах призводять до зниження ефективності роботи до декількох десятків відсотків!

Самоклеючі наліпки

Нотатки - хіт серед офісних аксесуарів. Однак мало хто знає, як ними грамотно користуватися. Записуючи все на аркуші паперу та наклеюючи на монітор чи стіл, створюється ще більше хаосу і погіршується пам’ять. Мозок стверджує, що про записане може бути забуто, і завдання, яке потрібно виконати, втрачається серед інших.

Варто підготувати дошку - з оргскла, картону, скла - і намалювати на ній тижневий або місячний календар. Потім приклейте картки із завданнями, перерахованими у потрібних місцях, і добросовісно знімайте їх щодня, коли цілі досягнуті.

Самоклеючі картки також існують у вузькому варіанті. Вони працюватимуть як закладки. Ви повинні приклеїти їх у потрібних місцях - також варто записати на їх виступаючій частині те, на що вони посилаються, щоб полегшити вам пошук!

Маркери

Маркери дозволяють легко знаходити найважливішу інформацію з усього тексту. Вони будуть корисні для підготовки заміток для начальства, для презентації, для команди, для вдосконалення проекту офіційного листа або маркетингового сценарію.

Кнопка та штифтовий щит

Пробкові дошки - хіт не тільки в молодіжних кімнатах. Вони також чудово підходять для організації роботи! З їх допомогою можна зберігати найважливіші телефонні номери, списки справ та контролювати роботу команди.

Масив можна розділити на сектори - наприклад, за допомогою рядків - і зробити їх щотижневим або щомісячним планувальником, закріплюючи картки з цілями на кожен день. Варто спробувати розумно використовувати можливості, які він пропонує!

В’яжучі речовини

Швидкозшивачі є обов’язковими для використання в кожному офісі. Однак вся полиця синього або зеленого кольору не допомагає впоратися з хаосом. Щоб відокремлення документів мало сенс, перш за все їх слід описати на фронтах. Варто також, щоб кожен відділ або кожен період часу - квартал, півріччя, тиждень - мали заданий колір. Тоді ви зможете розташувати їх за алфавітом на полицях, щоб швидко знайти найнеобхідніші документи.