Літні шини - один з найважливіших факторів, що впливає на вашу безпеку під час руху. Перш ніж визначитися з конкретною моделлю, ви повинні визначити розмір шин, які підійдуть для вашого автомобіля. Клас, до якого належить конкретна модель, також відіграє велику роль - він визначає не тільки безпеку, але і ваш комфорт під час руху. Однак навіть коли ви звужуєте сферу пошуку на основі цих критеріїв, то знайдете велику кількість товарів. То що ще слід враховувати при виборі літніх шин і чому найкраще шукати шини за посиланням https://tiresclub.com.ua/shini/bfgoodrich, щоб забезпечити безпеку вашого автомобіля?

Який клас шин буде найкращим?

Кожна з популярних, великих компаній з виробництва шин пропонує певний вибір із «допоміжних» марок - тобто класів, що коливаються в конкретних діапазонах цін. Тут можна зробити просту сегментацію:

  • економічний,

  • середній,

  • преміум.

Однак вартість не єдиний аспект, що характеризує товари з певного діапазону цін. У цьому випадку найголовнішим є якість - у кожному із згаданих сегментів, вона пропорційна запропонованій ціні. Літні шини  вищого класу поводяться набагато краще на дорозі, ніж їх дешевші аналоги. Це пов’язано з тим, що для виробництва шин преміум-класу використовується найсучасніша технологія - чого не можна сказати про продукцію з економічного сегменту. Принаймні це стосується більшості моделей. Вибравши шини середнього класу, ви можемо знайти конкретний компроміс між ціною та якістю. Вони мало чим відрізняються від преміум-сегменту, і їх покупка не буде занадто обтяжувати ваш гаманець.

Скільки шин замінити - дві чи чотири?

Іноді трапляється так, що ви не хочете замінювати весь комплект шин. Зазвичай це визначається бажанням обмежити витрати або оцінкою стану двох інших шин як задовільного. У таких випадках ви замінюєте лише передні або задні колеса. Це не заборонено законом (хоча на одній осі обидві шини завжди повинні залишатися однаковими) - однак така заміна може суттєво знизити експлуатаційні характеристики автомобіля та рівень безпеки під час руху. 

Де знайти літню гуму?

Найпоширенішим рішенням про те, де придбати нові шини, є найближчий магазин. Там часто буває досвідчений працівник, який одночасно буде консультувати вас щодо вибору конкретного товару та замінювати шини. Однак в епоху популяризації інтернет-магазинів таке рішення може спричинити вам додаткові витрати. Трапляється, що при порівнянні цін із веб-сайту та сусідньої вулканізації різниця сягає навіть кількох десятків відсотків. Якщо ви хочете придбати якісні шини, то слід скористатися пошуковою системою в Інтернеті або спеціальним веб-сайтом. Наприклад, TIRES CLUB дозволяє придбати літні шини в Інтернеті за низькою ціною, не виходячи з дому.