ЛОР - фахівець, якого потрібно відвідувати регулярно. Довгий час люди займалися самолікування, що найчастіше приводило до страшних наслідків. Сьогодні ви можете відвідати МЦ MEDOK, де ви можете скористатися професійними послугами. Вони необхідні не тільки для лікування, але і для профілактики поширених захворювань.

З якими органами працює отоларинголог?

Отоларинголог приймає в МЦ MEDOK, що дозволяє при необхідності відразу пройти повне обстеження, наприклад, відеоендоскопію. Правда, деякі люди не розуміють, в яких випадках їм слід звернутися за допомогою до фахівця. Для кращого розуміння ми розповімо, з якими органами працює цей лікар., це:

  • вуха;
  • горло;
  • ніс.

Ще в радянські часи цього фахівця називали «вухо, горло, ніс», що не зовсім правильно. Однак при появі болю будь-якого характеру в вухах потрібно відразу відправитися на прийом. Не можна чекати останнього моменту, коли неприємні відчуття перетворяться в нестерпні. В іншому випадку лікування затягнеться, а після нього залишаться страшні побічні ефекти.

ЛОР також займається захворюваннями горла. Це ще одна проблема, з якою стикаються багато людей. На жаль, майже всі вірусні захворювання супроводжуються поширенням мікробів, що порушують мікрофлору і призводять до розвитку запальних процесів. Часто майбутні пацієнти спочатку займаються самолікуванням, вважаючи за краще полоскання, але і його можна проводити тільки за рекомендаціями лікаря.

Ніс пов'язаний з усіма іншими органами, оглядом і лікуванням яких займається отоларинголог. Про це потрібно пам'ятати, адже процеси тісно пов'язані між собою, а це здатне привести до ускладнень. Подібні результати зазвичай спостерігаються від пацієнтів, які відмовляються від сезонної профілактики. Напевно нікому не хочеться приймати антибіотики, але якщо регулярно не відвідувати фахівця, доведеться погодитися на це. Через що співробітники нашої клініки пропонують своєчасно записатися на прийом, а не упускати важливого моменту.

Досвідчені лікарі нашої клініки ніколи не зупиняються на первинному огляді пацієнта. Вони займаються повним лікуванням, а для цього обов'язково призначається обстеження. На підставі отриманих результатів вдається поставити точний діагноз, а потім даються докладні рекомендації для подальшого лікування. Якщо ж не хочеться зіткнутися з погіршенням, краще записатися в наш денний стаціонар.