Всі діти люблять іграшки і залюбки ними граються. Для поєднання дитячих забав з одночасним навчанням призначені різного виду конструктори, збираючи чи розбираючи яких, діти отримують і розвивають певні розумові навики. Виробники іграшок https://xoko.ua/ пропонують покупцям широку палітру найрізноманітніших конструкторів, для різних вікових груп.

Розглянемо найпоширеніші види дитячих конструкторів:

  • Блочний дерев’яний конструктор – виготовлений з екологічно чистих матеріалів (дерева), найбільш підходить для дітей віком 1-1,5 роки. Добре оброблена поверхня і гладка текстура дозволяють дитині легко засвоїти перші навики побудови різноманітних фігур і тим самим розвинути творчі навики. Деталі конструктора доволі великі, що убезпечить дитину від їх ненавмисного ковтання.
  • Конструктори з цеглинок – найбільш поширений вид розвиваючих конструкторів, який складається з пластикових блоків – цеглинок, що з’єднуються між собою. За допомогою таких конструкторів можна конструювати найрізноманітніші моделі, частину з яких пропонують виробники, інші – продукує дитяча уява. Такі конструкторі найбільш підходять для дітей віком від 1,5 року, для яких виготовляють цеглинки найбільших розмірів, для дітей старшого віку – розмір цеглинок значно менший, але варіантів можливих витворів з цеглинок необмежений.
  • Конструктори на магнітах. Призначені для дітей віком 3-4 роки, принцип з’єднання різних частин конструктора побудований на основі дії магніту, який притягує металічні предмети. Такі конструктори дозволяють дитині створювати найрізноманітніші геометричні фігури і форми – будівлі, транспортні засоби чи тварини. За їх допомогою розвивається дитяча уява, яка дозволить дитині краще навчатися в школі.
  • Конструктори на шарнірах. З’єднання частин таких конструкторів побудоване на принципі дії суглобів – елементи конструктора з’єднані між собою, але при цьому їх можна рухати в любому напрямку. За їх допомогою розвивається просторове мислення дитини. Конструктори даного виду найбільш підходять для дітей віком від 4-х років.
  • Конструктори – лабіринти. Виробники таких конструкторів пропонують дитині зібрати з різноманітних деталей якусь фігуру, після чого прокотити по ній невеличку кулю. Типи фігур можуть ускладнюватися в залежності від віку дитини.
  • Електронні конструктори дозволяють дитині змалечку долучитися до різноманітного світу електронних приладів. Конструктори такого виду найбільш затребувані дітьми від 6 років.
  • Конструктори з гайками та болтами. Такі іграшки найчастіше подобаються хлопчикам віком від 5 до 12 років, оскільки дозволяють їм змалечку використовувати болти і гайки, з’єднуючи які можна конструювати машинку чи якусь фігурку.

Розглянемо найбільш поширені дитячі конструктори, серед яких – конструктор велетень від виробніка XoKo.

Всім дітям надзвичайно цікаво спостерігати, як працює на будівництві спеціальна техніка, як кран піднімає важенні блоки і на їх очах виростає справжня будівля. Придбавши конструктор-велетень Ви дозволити дитині відчути себе справжнім будівельником, який залюбки буде споруджувати цілий будинок, в якому будуть розташовані навіть меблі. Конструктор містить декілька десятків різнокольорових пластикових блоків, якими можна безпечно гратися вдома чи на вулиці.

Саме такі конструктори найчастіше використовують в дитячих кімнатах великих магазинів, готелів чи ресторанів, літніх майданчиків, повністю займаючи увагу дітей.

Конструктор – трубопровід сподобається не тільки дітям, але й і їхнім батькам. Збираючи конструктор дитина може конструювати звивисті лабіринти, трубопроводи чи інші химерні споруди. В процесі конструювання розвиваються дитяча уважність і моторика рухів, логічне мислення і просторова уява. Конструктор складається з декількох десятків деталей, надійне з’єднання яких дозволяє побудувати водопровід у ванній кімнаті, лабіринти і різноманітні машинки. Конструктор виготовлений з гіпоалергенного пластику.

Конструктор - шестилистник складається з різнокольорових деталей, за допомогою яких можна побудувати 3D-пазл. На відміну від звичних конструкторів тут застосоване оригінальне кріплення, а також своєрідна конструкція деталей, які нагадують по формі листок з шістьма гранями. За допомогою конструктора можна будувати об’ємні різнокольорові моделі з найрізноманітнішими параметрами. Деталі конструктора доволі міцні, що дозволяє брати його з собою на відпочинок на природу. Гратися з таким конструктором можуть як маленькі діти так і діти старшого віку, які знайдуть для себе нові цікаві форми і розмаїті кольорові поєднання.