Спокійний та безпечний сон дитини є пріоритетом для кожного з батьків. Перш ніж купувати дитяче ліжечко та іграшки, ви витрачаєте багато часу, щоб з’ясувати, чи відповідають обрані товари стандартам та мають необхідні дозволи. Постільна білизна для дитячого ліжечка, запропонована на сайті https://krovatka.kiev.ua/cat-postel-v-krovatku - ще один, дуже важливий елемент, який має величезний вплив на здоров’я вашої дитини.

Натуральні тканини

Шкіра дитини більш чутлива, ніж у дорослих, саме тому матеріал, з якого виготовлена ​​постільна білизна для дитячого ліжечка, має велике значення. Найгіршим кроком тут є придбання постільних речей зі штучних матеріалів, таких як поліестер, суміш бавовни та поліестеру. Такий матеріал не забезпечить достатньої циркуляції повітря, а отже, дитина може перегрітися, особливо в теплі ночі. Однак найкращим вибором буде класична бавовна, хоча в цьому випадку також слід бути обережним. Предмети постільної білизни часто виготовляються з різновиду бавовни, який називається корою, який, хоч і виготовлений з натуральних волокон, але також не буде добре працювати в дитячому ліжечку. Його поверхня шорстка та неприємна для шкіри, що може заважати сну дитини.

Рекомендований дорослим атлас, який завдяки своїм охолоджуючим властивостям особливо добре працює влітку, теж не є вдалим вибором. Занадто делікатний матеріал можна легко пошкодити. Він також вимагає прання при більш низьких температурах, а тому не є повністю стерильним, що може вплинути на здоров’я дитини.

Тому бавовняна постільна білизна є найкращим вибором, і доступна у багатьох дизайнах та кольорах, ви можете придбати її в інтернет магазині за розміром та візерунком.

Який колір постільних речей вибрати?

Хоча часи, коли хлопчикам купували лише сині речі, а кімнати для дівчаток були прикрашені рожевим кольором, минули, пастельні постільні речі все ще є найкращим вибором. Спокійні, приглушені кольори забезпечують спокійне відчуття захищеності. Дітям старшого віку слід дарувати подарунок у вигляді постільної білизни з кумиром їх улюбленого казкового персонажа.

Варто зробити кольори дитячої кімнати приглушеними та послідовними. Це має великий вплив як на дизайн інтер’єру, так і на здатність дитини зосереджуватися та заспокоюватися. Правильне освітлення та грамотно підібрані штори також можуть значно покращити комфорт сну.