Бум контактних лінз і падаюча популярність очок — досить нове явище, розпочате кілька років тому. Однак мало хто здогадується, що їх історія почалася набагато раніше, понад п'ять століть тому.

Контактні лінзи зробили революцію в житті багатьох тих хто носить окуляри. Завдяки їм люди, змушені носити окуляри, отримали привабливу альтернативу. Лінзи позитивно впливають на самопочуття і дозволяють без обмежень займатися улюбленими видами спорту. Кому потрібні контактні лінзи, а кому, на жаль, доводиться відмовлятися від них?

Поява лінз на ринку поліпшило комфорт багатьох людей з порушеннями зору. Завдяки невидимому склу ми виглядаємо природно, і ми можемо насолоджуватися фізичною активністю. Завітавши до оптики «Оптика Люксор» можна обрати лінзи контактні ціна яких залежить від строку носіння, та бренду. Носіння їх часто змушує нас майже забути про проблеми з очима. Контактні лінзи забезпечують більше поле зору, ніж окуляри, і не запотівають, як окуляри. Це також відмінне рішення для людей з порушенням зору тільки на одне око. Крім своєї функціональності й користі для здоров'я, лінзи мають ще одну велику перевагу — вони повністю невидимі та надають нам привабливий, природний вигляд.

Де знайти ідеальні лінзи?

На жаль, контактні лінзи підійдуть не у всіх випадках. Як на них от реагує організм — справа індивідуальна. Може розвинутися алергія, запалення очей або інші гормональні порушення. Лінзи також не слід використовувати людям, страждаючим так званим "сухими очима". Всі ці ситуації є протипоказанням до носіння лінз. Саме тому так важливо перед вибором лінз звернутися до перевіреного і кваліфікованого фахівця. Завдяки цьому кожен пацієнт може розраховувати на комплексне обслуговування. Перед вибором лінз надзвичайно важливо провести перевірку зору. Завдяки цьому оптик підготує лінзи, ретельно адаптовані до наших потреб, які будуть зручними та забезпечать комфорт використання.

Кольорові лінзи

На ринку представлений величезний вибір кольорових контактних лінз, які призначені для зміни кольору ваших очей. Завдяки цьому ми можемо пограти зі своєю зовнішністю і зробити так, щоб ми виглядали більш ефектно. Однак майте на увазі, що будь-які оптичні товари, такі як контактні лінзи, завжди слід купувати в професійних салонах оптики! Тільки тоді ви можете бути впевнені, що отримаєте продукт високого класу, безпечний для ваших очей.

Використання лінз — прекрасна альтернатива традиційним окулярам, які часто заважають повсякденному функціонуванню. Варто звернутися до надійного місця, як оптика «Оптика Люксор» та ознайомитися з пропозицією контактних лінз.