Спеціалізована поліетиленова фольга все частіше використовується для транспортування та зберігання великогабаритних вантажів. Властивості термоусадочної плівки з поліетилену, яка стискається під впливом температури та щільно прилягає до упакованого предмета, використовуються в багатьох галузях промисловості. Використання термоусадочної плівки , пропонованої на сайті www.planetaplast.com/ забезпечує щільний захист виробів та захист від погодних умов. Крім того, вона забезпечує чистоту упакованих товарів та захищає їх від ультрафіолетового випромінювання.

Термоусадочна упаковка добре працює практично в будь-якій галузі. Основні переваги - це ефективний захист від забруднення, погодних умов або погано підготовленого транспорту. Крім того, технологія створює безпечні умови праці для працівників та навколишнього середовища. Фольгу можна використовувати для пакувальних машин, пристроїв, яхт, автобусів та навіть поїздів.

Галузі, в яких фольга найчастіше використовується:

  • Судноплавство  - охорона човнів та яхт під час зимівлі, зберігання вітрильників;
  • Подорожі - забезпечення караванів, автомобільних причепів, а також будинків на колесах;
  • Авіація - ефективний захист планерів, вертольотів та навіть літаків;
  • Доставка - ефективно захищає товари під час внутрішніх та міжнародних перевезень;
  • Будівництво - машинне зберігання, захист будівельних конструкцій;
  • Збройні сили - охорона військових машин під час їх транспортування та зимівлі.

Фольга також використовується для захисту риштування та фасадів, створюючи безпечне робоче середовище для працівників будівельних лісів та захищаючи сторонніх людей у ​​межах будівельних робіт. Застосування термоусадочної фольги замість  риштування здійснює експлуатацію в складних погодних умовах (вітер, дощ, сніг). У разі таких робіт, як фарбування аерозолем, немає ризику пошкодити сусідні предмети. Термоусадочна фольга міцно прилипає до риштування, створюючи захисний бар’єр. Завдяки чинним правилам, фольга для лісів має підвищений клас вогнестійкості М1.

Великі упаковки з термоусадочної фольги також використовуються для захисту таких будівельних матеріалів, як цемент, блоки, цегла. Для їх упаковки рекомендується використовувати термоусадочні витяжки. Піддони з будівельними матеріалами, захищені термоусадочною фольгою, можна зберігати зовні. Фольга, створюючи щільно прилягаюче покриття, запобігає зміщенню та розпаду покладеного матеріалу.