До вибору одягу для самих маленький слід підходити з особливою серйозністю. З перших днів життя необхідно забезпечити комфорт дитині, що добре позначиться на якості сну і самопочутті. Різноманітний дитячий одяг для новонароджених і маленьких дітей є в нашому інтернет-магазині.

Більшу частину дня новонароджені проводять уві сні. Тому речі для малюків повинні бути якісними, щоб в них було комфортно спати і проявляти активність. Щоб уникнути дискомфорту у крихітки, варто купувати вироби з природних матеріалів.

Критерії вибору одягу для малюків

Одяг для малюків трохи відрізняється від того, який носять діти старшого віку. До найбільш популярних варіантів речей для самих маленьких відносяться:

  • Повзунки;
  • Сорочечки;
  • Комбінезони;
  • Конверти;
  • Боді;
  • Пінетки;
  • Чепчики.

У нашому інтернет-магазині є великий вибір якісного одягу для немовлят і старших дітей. Подбати про наявність кількох комплектів можна ще в період вагітності тому, що після народження малюка батьків чекає маса інших клопотів.

Дуже зручно, що не потрібно їздити по магазинах у пошуках якісних речей. Все необхідне можна купити в режимі онлайн, разом з доставкою в будь-яку точку України. Кожному замовленню ми приділяємо достатньо уваги. Перед відправкою замовлення, всі товари проходять ретельну перевірку. Це дозволяє нам переконатися в якості виробів. Завдяки цьому, у покупців залишається тільки хороше враження про покупку в нашому магазині.

Догляд за дитячим одягом

Дитячі речі вимагають особливого догляду. Для їх виготовлення використовуються делікатні тканини, а засоби по догляду за ними повинні бути ще й безпечними. Одяг слід регулярно просушувати, тримати в чистоті, прати і прасувати.

Для прання краще не використовувати засоби, які містять хлор та ароматизатори. Існує маса спеціальних очисних засобів, які призначені саме для прання дитячого одягу. Ще один важливий момент – це вивертання речей навиворіт перед пранням. Також потрібно ретельно ознайомитися з інформацією, вказаною на бирці.

Сушити одяг слід в закритому приміщенні. На вулиці проводити сушку не рекомендується тому, що тканина може увібрати пил, пилок рослин, вихлопні гази транспорту, що проїжджає та інші алергени.

Гладити речі потрібно ще вологими, з додаванням пару. Але перед цим треба подивитися на бирці, чи піддається виріб прасування. Один з важливих моментів – це моментальне видалення плям. Краще відразу випрати річ, інакше пляма вбереться і нікуди не зникне.

При дотриманні простих рекомендацій, вдасться зберегти вироби в відмінному вигляді, а також уберегти малюка від виникнення алергічної реакції.