За частотою виникнення захворювання шлунка, а потім і кишкового тракту займають одне з провідних місць. Напружений ритм життя, неправильне або надмірне харчування, стреси, навіть важка екологічна ситуація - все це лише ускладнює становище. Потребувати спостереження і допомоги гастроентеролога можуть пацієнти будь-яких вікових категорій: від немовлят, які страждають дисбактеріозом внаслідок неправильного підгодовування і невдало обраного медикаментозного лікування, до літніх людей, які страждають від функціональних запорів.

На сайті медичного центру Міра Мед в розділі «гастроентеролог у Львові, ціна» ви зможете записатися на прийом до лікаря на потрібну вам дату!

Коли йти до гастроентеролога?

Якщо хтось не знає, коли звертатися до гастроентеролога, то при виникненні певних симптомів сумніви відпадають самі собою. Будь-які тривалі труднощі і дискомфорт, пов'язані з травними процесами, болі, важкість у шлунку, часті здуття і відчуття тяжкості, а тим більш хворобливі відчуття в кишечнику і інші тривожні обставини - привід для запису до гастроентеролога.

Причини для звернення до лікаря-гастроентеролога:

  • часта печія після прийому їжі;
  • відрижка неприємного присмаку після прийому їжі, гіркота в роті, важкий запах з рота;
  • часті болі в шлунку, в підребер'ї, в кишечнику;
  • відчуття нудоти, тяжкості і болю в шлунку до прийому їжі, дедалі менші після їжі;
  • шкірні висипання неінфекційного характеру, екземи, лущення шкіри, погіршення стану шкіри, волосся і кігтів без видимих ​​причин;
  • блювота або калові виділення незвичайного кольору - свідчення для негайного звернення до лікаря;
  • цукровий діабет.

Також необхідно обстежитися у гастроентеролога при тривалому застосуванні медикаментозного лікування в будь-якій формі, радіо- і хіміотерапії.

Що буває якщо затягнути похід до гастроентеролога?

Якщо травний тракт функціонує не так, як слід в будь-якій своїй частині, то неповне засвоєння їжі є не гіршою проблемою, яка виникає з цієї причини. Набагато гірше, коли неправильно або не повністю розщеплені поживні речовини з часом перетворюються в органічні токсини.

 Таким чином, організм тривалий час отруює сам себе, що веде до різних соматичних порушень, погіршення самопочуття і зовнішності, зниження працездатності, ослаблення загального рівня імунітету. А в разі, якщо це відбувається з раннього віку, дисфункція травної системи негативно позначиться на зростанні і розвитку дитини.