Коли потрібне просування сайту, багато людей помилково вважають, що вони можуть обійтися однією лише внутрішньою оптимізацією. Цей підхід є помилковим, якщо врахувати особливості поведінки в Інтернеті безлічі користувачів. Динамічність сучасного світу впливає на те, що окремі ресурси служать для користувачів і майданчиками для спілкування, і місцем для пізнавання новин, а також іншої цінної інформації. Так чому б не використати цю тенденцію у просуванні ресурсу?

Група компанії у соцмережах

Створення і ведення групи в соціальних мережах - відмінна можливість постійно доносити широкому колу користувачів інформацію про свої новинки, акції. Вам не потрібно перейматися про те, зайдуть або не зайдуть на сайт люди, оскільки у багатьох у новинах буде відображатися ваша свіжа інформація. Серед тих, хто її побачить, очевидно, що деякі зацікавляться і вирішать зайти на ваш інтернет-ресурс.

Ще одна хороша можливість - це написання невеликих анонсів про новинки з пропозицією далі перейти за посиланням на сайт, щоб прочитати більше інформації. Користувач, якого зацікавила пропозиція про купівлю нового якісного товару, перейде до каталогу на вашому ресурсі.

Крім названих переваг, група в соціальній мережі дозволяє популяризувати інформацію про ваш бренд шляхом організації конкурсів серед підписників. Наприклад, це може бути вікторина для тих, хто зробить репост певного запису. У кого запис набере найбільше лайків, той отримає подарунок від вашої компанії. У даному випадку, завдяки масі репостів, які зроблять підписники групи, ви донесете інформацію про свою компанію та її продукцію до багатьох людей. У такому питанні як просування сайту з метою збільшення продажів або замовлень це дуже важливо.

Пости в інших розкручених групах

При використанні соціальних мереж як засіб для розкрутки сайту необов'язково користуватися виключно власною групою. Можна домовлятися з адміністрацією вже популярних тематичних груп про публікацію рекламної інформації з посиланням на ваш ресурс.

IST.Group - професіонали, які розкрутять ваш сайт

Фахівці, що працюють у компанії IST.Group, з радістю готові зайнятися як внутрішньою, так і зовнішньою оптимізацією вашого інтернет-ресурсу. Просування сайтів - одна з спеціалізацій команди IST.Group, у якій вона змогла серйозно досягти успіху.

Розкрутка сайту через соціальні мережі особливо важлива для залучення клієнтів, але окрім підвищення клієнтської бази існують інші способи підвищити прибутковість підриємства. В першу чергу це стосується грамотного ведення обліку майна, та підвищення ефективності праці співробітників. Існують різні програмні рішення для різних цілей, але вони не завжди підходять конкретній компанії. Наша компанія в такій ситуації готова зайнятися створенням програм https://istec.com.ua/napisanie-programm/ для різніх видів бізнесу та для конкретних задач. В якості портфоліо слугує програма для агентств нерухомості IST.Realtor, ця програма дозволила багатьом агентствам покращити ефективність роботи співробітників.