Системи сучасного точного рільництва — це прорив у сільському господарстві з часів початку епохи механізації. Вони швидко стають стандартами для більшості виробників сільськогосподарської продукції, яким потрібне безперервне підвищення контролю, продуктивності, ефективності та точності внаслідок впровадження автоматизації.

землеробство

В Україні вже працює декілька компаній, які допомагають клієнтам застосовувати інноваційні системи точного рільництва, тим самим даючи фермерам можливість ефективно управляти повним циклом виробництва сільськогосподарських культур. Пропоновані технології містять усе необхідне для забезпечення найвищої точності кожної операції: точність до 2,5 см, зменшення числа похибок, скорочення виробничих витрат і максимальне використання потенціалу земель. А системи автоматизації збору врожаю https://zemlerobstvo.trimble.com/rishennya/zbir-vrozhayu/ ще й дають змогу прискорити процеси.

Розширене управління машиною

Якщо ви шукайте засіб інтерактивного налаштування та управління машиною, сенсорні екрани є ідеальним рішенням. Вони дають змогу відстежувати збір врожаю, витрату палива і швидкість роботи, підключати зовнішні камери, зберігати звіти про роботу й керувати знаряддями. Сенсорні екрани є інтерактивними, налаштовуються під користувача й можуть бути встановлені в різних машинах.

Рішення для управління машиною

Доступний асортимент для бізнесу від комплектів для кермового управління до автоматизованих і вбудованих рішень. Точність залежить від вимог. Якщо необхідна точність менше одного метра для обприскування або розкидання добрив, або ювелірна точність для цінних культур — ринок пропонує будь-які рішення.

землеробство

Програмне забезпечення для польових робіт

У рільництві враховуються дуже багато показників і важливо розуміти, що відбувається і з яких причин. Пора керувати роботами на полі на новому рівні, приймаючи рішення на підставі чітко підтверджених фактів. За допомогою пакету програмного забезпечення з управління польовими роботами можна переглядати виконання поставлених завдань кожною машиною на кожному полі, поточну продуктивність, витрачене під час виконання кожного завдання паливо і, найголовніше, повні дані про врожай.

Купуючи системи точного рільництва ви отримуєте продукт і підтримку від офіційного дилера. Компетентні фахівці допоможуть визначитися з вибором і забезпечать своєчасну постачу потрібної системи.