Підбір інтер'єру в кожному будинку передбачає вирішення такого значущого питання, як вибір меблів. Найбільшою міцністю і надійністю характеризуються меблі, виконані з натуральних порід дерева. Меблі з природного матеріалу, придбані у відповідального виконавця, є не тільки предметом інтер'єру, але і гідним вкладенням коштів.

Пройшовши за посиланням https://oakshop.com.ua/derevyani-stoly-z-masyvu-duba/ ви можете вигідно придбати дерев'яні столи з масиву дубу!

На що слід звертати увагу при покупці меблів з натурального матеріалу?

Не секрет, що меблі з масиву обійдуться дорожче аналогів, виконаних з ДВП, пластика або ДСП. Тому, при прийнятті рішення про її придбання, рекомендується визначитися з бюджетом передбачуваної покупки. Спочатку слід виділити необхідні предмети, яким чином вони будуть поєднуватися один з одним і з елементами декору в інтер'єрі приміщення. Наприклад, обідній стіл зі стільцями є мінімальним комплектом з масиву дубу для вітальні.

Для спальні буде достатньо ліжка і пари приліжкові тумб. У той час, як інші предмети меблів можуть бути виготовлені з менш дорогих матеріалів. Також можна виділити один єдиний предмет меблів, виготовлений з натурального дерева, наприклад - солідний шафа або красивий буфет. Після того, як сума майбутньої покупки визначена, приступайте до підбору меблів.

На які параметри слід звернути увагу, купуючи дерев'яні меблі:

  • Порода дерева повинна бути підібрана в залежності від передбачуваного навантаження, покладеної на меблі. Для менш масштабних виробів підійде деревина м'яких порід;
  • Ступінь твердості деревини, не завжди є показником якості виробу, що залежить від прошарків деревини, кількості сучків і щільності річних кілець. Також має значення і деревина, яка використовується виробником;
  • Якість можна визначити тільки на етапі виробництва. Це роблять фахівці, коли відбирають сировину, враховуючи сучки, прошарку і міцність річних кілець. Тому, рекомендується зупиняти свій вибір на перевірених і надійних постачальниках, які підтверджують гарантію якості своїх виробів;
  • При виборі дитячих меблів, придбайте тільки екологічну і натуральну меблі, яка не принесе шкоди дитячому здоров'ю. Крім цього, якісні меблі не важко надалі продати.

На ринку сучасного меблевого виробництва можна зустріти безліч порід дерева, як м'яких, так і твердих. Сосна, осика, верба, вишня і ялівець відносять до м'яких деревних порід. Особлива твердість відрізняє дуб, тис, самшит і білу акацію.