Зміст

  1. Яку автостраховку ОСЦПВ обрати для таксі

  2. Як вибрати гарну страхову компанію

  3. Яку франшизу обрати для таксі

  4. Які документи потрібні для оформлення автострахування онлайн

  5. Як оформити автоцивілку онлайн на платформі онлайн-страхування?

Яку автостраховку ОСЦПВ обрати для таксі

Водії, які працюють у таксі, зазвичай нехтують особливостями оформлення автоцивілки для таксі. Та дарма. Можливо це вони роблять спеціально, бо не всі водії позитивно ставляться до автоцивілки. А можливо просто не знають про те, що якщо треба купити поліс ОСЦПВ на таксі, то слід обов'язково вказувати про використання транспортного засобу у комерційних цілях. Чому так?

Річ у тому, що вартість автоцивілки завжди розраховується індивідуально. На її ціну впливає багато факторів, які можуть підвищувати чи зменшувати вартість страхування. І страховка на таксі, через те, що такий транспорт багато використовується на дорозі та має підвищені ризики ДТП, коштуватиме трохи дорожче. 

Деякі водії, щоб уникнути зайвих переплат, замовчують те, що автомобіль використовується як таксі. Та оформлюють просту автоцивілку. Так робити не можна, бо у разі ДТП можуть виникнути проблеми зі страховими виплатами через невірні дані. Для страхової компанії не складе труда дізнатися, чи була машина у таксі, чи ні, навіть без фірмових наклейок на автомобіль тощо.

Як вибрати гарну страхову компанію

Тому з урахуванням того, що таксі має підвищені шанси стати учасником ДТП у порівнянні з автомобілем, який використовується лише у власних цілях, автоцивілка на таксі коштуватиме трохи дорожче. Але й також, щоб страховка не була марним папірцем ми радимо вибирати надійну страхову компанію, яка може здійснити відшкодування в повному обсязі.

Для цього переходіть на https://ukasko.ua/uk, розраховуйте вартість автоцивілки та порівнюйте всю інформацію про страхові компанії перед придбанням поліса. На агрегаторі є актуальні рейтинги страхових компаній та кількість днів, за які СК у середньому виплачує відшкодування. Також є відгуки про страхові компанії. Завдяки цьому ви можете вибрати надійну страхову компанію, порівняти всю інформацію, та не хвилюватися щодо страхових виплат.

Яку франшизу обрати для таксі

На платформі онлайн-страхування Ukasko можна оформити страховку з франшизою чи без неї. Франшиза у ОСЦПВ - це та сума, яку не буде відшкодовувати страхова компанія. Її доведеться сплатити власнику поліса самостійно. Якщо сума відшкодування менше за розмір франшизи, то страхова компанія не буде займатися виплатами.

Наявність франшизи у полісі зменшує його вартість. Тому багато хто з водіїв купує страховку з франшизою, щоб заощадити. Особливо, якщо мешкає у невеликому місті та не має особливих ризиків на дорогах. У разі страхування таксі також є можливість купити поліс з франшизою. 

Які документи потрібні для оформлення автострахування онлайн

Для того, щоб оформити автоцивілку, потрібно мати документи на автомобіль, паспорт та ідентифікаційний код платника податків. Для того, щоб оплатити страховку, потрібно мати банківський рахунок у будь-якому банку України. 

Також на сайті можна оформити страховку як пільговикам, так и на таксі. При оформленні автоцивілки на таксі треба відмітити галочкою пункт “транспортний засіб використовується як таксі”. Тоді ви побачите актуальні ціни для вашого автомобіля.

Як оформити автоцивілку онлайн на платформі онлайн-страхування?

Для того, щоб оформити автоцивілку онлайн на агрегаторі Ukasko, вам треба перейти на сайт та у форму онлайн-калькулятора внести дані про автомобіль, або вказати його номер, та вибрати місто прописки власника автомобіля. Також ви можете ознайомитися відразу з пропозиціями по Кропивницькому https://ukasko.ua/uk/insurance/oscpv/u-kropivnickomu, та якщо потрібно змінити дані пошуку.

Оформлення автоцивілки онлайн займає 5-10 хвилин. Платформа онлайн-страхування Ukasko є повністю безкоштовною, та тут ви маєте змогу оформити ОСЦПВ зі знижкою до 25%. Після оплати страховки поліс прийде на вказану адресу електронної пошти та у месенджер на телефон. Ви можете завантажити його та використовувати в цифровому варіанті. Детальніше про оформлення автоцивілки онлайн ви можете подивитися на відео нижче.