XXI століття принесло багато змін на краще. Постійно розвиваються технології і нові види послуг пропонують клієнтам нові та більш зручні рішення. Для тих, хто вважає за краще користуватися прокатом авто, є можливість скористатися послугами компанії Alin, де оренда авто Львів доступна для кожного. Кожен день компанія Alin доводить, що оренда автомобіля - це простий і дешевий спосіб подорожувати і вирішувати повсякденні справи. Пропозиція оренди включає автомобілі:

  • економ класу, автомобілі середнього, бізнес класу,
  • позашляховики, мінівени, автоVIP класу.

Ви хотіли б вільно користуватися автомобілем, але не плануєте його купувати? А може вам потрібна машина тільки на певний період часу, і в певному місці? Оренда авто стане для вас хорошим рішенням!

Переваги послуги оренди авто:

  • Безумовно, незаперечною перевагою оренди автомобіля є вигідна ціна, яка залежить від часу оренди і класу автомобіля. Орендуючи на тривалий час, ви отримаєте значну знижку. Тому, якщо вам не потрібно використовувати автомобіль постійно, а лише зрідка для певних цілей, оренда автомобіля - відмінне рішення для вас.
  • Орендуючи автомобіль, ви можете вільно вибрати клас і модель авто, тим самим забезпечити комфорт пересування по туристичним пам'яткам міста Лева. У вас є можливість скласти власний маршрут по визначних пам'ятках та не відкого не залежати у своїх пересуваннях. Крім того, при оренді автомобіля у вас є можливість скористатися багатьма додатковими послугами відповідно до підписаного нами контрактом. Останнім часом великої популярності набули додаткові послуги, якими все частіше користуються клієнти. Одна з них - це доставка і повернення автомобіля, завдяки якій ви не тільки отримаєте автомобіль за вказаною адресою, але і зможете залишити його в будь-якому зручному для вас місці. Це дуже зручно, наприклад, коли ви міняєте вид транспорту з поїзда або літака на автомобіль.
  • При оренді автомобіля вам не доведеться витрачати час на всі формальності, пов'язані з купівлею. По-перше, вам не потрібно шукати страховку або цікавитися перевірками. Ви отримуєте 100% чисту і технічно справну машину, і все, що вам потрібно робити, це їздити на ній. У випадку аварії або поломки ви можете отримати повну підтримку або заміну автомобіля - все залежить від умов, обумовлених в контракті.

Ознайомитися з умовами оренди, вартістю можна прямо на сайті компанії Alin прямо зараз.