Компанія Салді М займається проектуванням і виробництвом елементів металевих каркасів. Металеві конструкції використовуються для монтажу швидкомонтованих споруд. Роботи виконуються комплексно: розробка проектної документації, креслень, елементів з металу, закупівля матеріалів, виробництво та монтаж конструкції.

Різновид конструкцій

З'єднання металевих елементів виконується за допомогою зварювання або зборки. Оптимальне січення металопрокату залежить від висоти і довжини прольоту, поверховості, матеріалу для обробки стін. Для виробництва системи використовується прямокутний, квадратний або круглий профіль, швелери, двутавр.

anhar-z-metalu

Каркаси з металу, в залежності від способу установки, діляться на кілька груп:

  • Стаціонарні конструкції застосовуються для довгострокових об'єктів. Системи відрізняються міцністю, стійкістю до кліматичних опадів. Для встановленням необхідно заливати фундамент. Для виробництва металевих елементів використовується якісний метал. У швидкобудовані будівлі проводиться комунікаційні мережі.
  • Мобільні конструкції можна неодноразово встановлювати і демонтувати. Для монтажу рідко залучається спеціальна техніка. Практично завжди металева система встановлюється в грунт. Майданчик попередньо вирівнюється. Фундамент заливати необов'язково. Будинки можуть складатися з декількох прольотів.

Переваги каркаса з металу

Швидкомонтовані об'єкти використовуються в сільському господарстві, будівництві, при монтажі спортивних комплексів, торгових та складських приміщень, кіосків. Каркасні системи мають ряд переваг:

  • Не потрібно певний період на усадку
  • Вартість установки дешевше майже на 50%
  • Витримує великі навантаження
  • Термін експлуатації до 50 років

konstruktsiia-z-metalu

Конструкція з металу відповідає всім сучасним вимогам. Просторова жорсткість будівлі забезпечується за рахунок несучого каркаса. Фахівці розраховують запас міцності. Жорсткість поперечної рами використовує показник вузлів. Поперечні рами не передбачають наявності системи зв'язків.

На сайті компанії можна ознайомитися з реалізованими проектами, тут наші послуги представлені в повному обсязі.

Щоб об'єкт прослужив довго необхідно при монтажі дотримуватися технології виконання робіт. На якість експлуатації впливає матеріал облицювання стін. Тому при будівництві рекомендується застосовувати якісний матеріал.