Все більш популярним в Україні стає новомодне хобі малювання картин за номерами. Секрет його популярності в легкій і захоплюючій техніці, яка дозволяє тисячам людей реалізувати свою мрію - відчути себе художником! Аналітики представництва Google в Україні навіть виділили в списку топ-10 найпопулярніших товарів 2020 року ці дивовижні картини по номерах.

У спеціально укомплектовані набори виробники додають все необхідне для живописця-самоучки:

  • полотно зі схемою, закріплене на дерев'яний підрамник;
  • акрилові фарби на водній основі в щільно закритих баночках;
  • нейлонові пензлі різних розмірів, щоб легко було зафарбувати великі і маленькі сегменти.

Як бачите, додатково може знадобиться тільки склянка води, щоб мити пензлики.
Ідея техніки полягає в тому, що потрібно на схемі розфарбувати всі сектори, уважно слідуючи підказкам в вигляді цифр. Існує декілька технік розфарбовування полотна:

  1. від темних відтінків до світлих - так простіше виділяти кордону сегментів;

  2. від великих елементів до дрібних - так зручніше призвичаїться тримати пензлик, особливо якщо ви новачок;

  3. по об'єктах, які вам подобаються найбільше - якщо, наприклад, взяти натюрморт, то слідуючи цій методиці потрібно розмалювати фон, потім букет квітів, і завершити твір розфарбувавши фрукти на столі.

  4. безпосередньо за номерами - починаєте розмальовувати з номера 1 і закінчуєте останнім в наборі.

Що стосується асортименту, то він грандіозний! В Україні є один з найбільших інтернет-магазинів Raskraski.com.ua, в якому зібрано понад 8500 сюжетів. Є розділений на жанри каталог для дорослих, і окремі розмальовки для дітей з легкими схемами. Ви знайдете і зможете купити картину за номерами недорого від кращих виробників, представлених в Україні. Відвідайте сайт і намалюйте своїми руками репродукції відомих художників або оригінальні картини!

Крім стандартного асортименту, вказаний магазин пропонує унікальну послугу - картина по номерам по фото. Ви надсилаєте улюблену фотографію або свій особистий портрет і дизайнери виготовляють для вас набір для розфарбовування картини за номерами. Індивідуальні портрети адаптуються в найпоширеніших для інтер'єрних картин розмірах (30х40 см, 40х50 см, 50х60 см, 70х100 см і інші формати).

 

З травня цього року доступним стало унікальне ноу-хау — кругла картина по фото. Тобто портрет адаптують під аватарку з соцмереж. Виглядають такі намальовані картини дуже круто і з ними можна легко скомпонувати колаж з сімейних фотографій.