Хто сказав, що для того, щоб добре одягатися, необхідно бути тільки худенькою та стрункою? Твердження, що пишні жінки повинні носити тільки чорне і не можуть вибрати облягаючі плаття великих розмірів з барвистими візерунками в корені не вірно. Забудьте про ці абсурдних правила: справа не в розмірі, а в тому, як ви його носите! Важлива насамперед гармонія і гарний настрій.

Як акцентувати або приховати певні частини вашого тіла?

Кольори, фасони і візерунки плаття великих розмірів які ви носите, можуть як привернути увагу людей, так і відвернути її від вашої фігури.

Темні кольори додають стрункості, світлі - повнять.

Отже, якщо вам подобається розмір талії, одягніть світлий пояс поверх темного плаття-сорочки. Якщо ви хочете приховати нижню частину тіла, оберіть сукню з темним низом і світлим верхом.

Великі візерунки зроблять вас повніше, а дрібні - стрункішою.

Ми категорично рекомендуємо всім пишним дівчатам купувати плаття великих розмірів тільки з дрібними принтами. Великі візерунки візуально збільшують тіло.

Уникайте горизонтальних смуг.

Для розмірів «плюс» смужки гарні, але тільки якщо вони діагональні або вертикальні.

Плаття з воланами

Якщо хочете купити плаття великих розмірів з воланами, то зверніть увагу, що вони повинні бути тільки в тих місцях, які ви хочете виділити. Це означає, що погляди оточуючих будуть притягнуті до тієї області, яку ви підкреслюєте. Вибирайте сукні з жатой або присбореної тканини там, де ви хочете виглядати стрункіше.

Як вибрати правильний фасон і тканину?

Якщо ваші стегна і ноги сильно виділяються на тлі решти тіла, уникайте безформного одягу, наприклад суконь одного розміру на всі випадки життя. Краще підберіть що-небудь з вузькою талією, наприклад моделі А-силуету. А ось суконь футляр для дівчат з такою фігурою ми категорично не радимо.

  • Якщо вам потрібно приховати живіт, обирайте плаття великих розмірів з малюнком, замість прямих моделей не скроєних за індивідуальним замовленням. Постарайтеся виділити плечі.
  • Уникайте літніх суконь з тонкими лямками. Вони повинні закривати бретельки бюстгальтера і можуть бути тільки широкими.
  • Носіть сукні довжиною не нижче коліна.
  • Якщо вам подобаються ваші руки, купуйте варіанти з рукавом три чверті або коротким.
  • Якщо ви носите вузькі джинси або легінси, спробуйте вільний топ в стилі туніки. Носіння не надто тісного верху - це нормально, якщо нижня половина добре окреслена.
  • Плаття сорочки повинні бути відповідного розміру на грудях і животі. Це означає, що ґудзики спереду не повинні тягнути.

Завжди добре знати правила моди, але майте на увазі, що якщо ви можете купити плаття великого розміру, яке вам підходить, хоча «теоретично» цього не повинно бути, то не бійтеся йти проти течії. Головне отримувати задоволення тут і зараз!