5 причин придбати новий ноутбук

Працюючи багато років на одному ноутбуці, ми звикаємо до нього: до розміру клавіатури, до зображення на екрані, до відгуку клавіш. І здається, що для покупки нової техніки немає ніяких причин. Навіщо витрачати гроші на ноут HP Pavilion, якщо старенький лептоп більш-менш справляється з поставленими завданнями? Насправді, сенс в оновленні ноутбука є завжди. Комп'ютерна техніка модернізується швидкими темпами, і щороку пристрої стають все більш потужними, продуктивним і ефективними. І якщо хоча б по якихось параметрах ваш старий ноутбук перестав вас влаштовувати, для власного комфорту і підвищення продуктивності роботи безперечно слід звернути увагу на нові версії.

Ознаки того, що прийшов час купувати новий ноутбук

  1. Низька продуктивність. Паралельно з комп'ютерною технікою вдосконалюється і ПО: програми і додатки стають все більш складними і вимогливими до «заліза». Якщо ви помічаєте, що ваш лептоп почав зависати або пригальмовувати, значить, його потужності стало недостатньо для вирішення нових завдань. Ймовірно, прийшов час інвестувати в новий ноут Hp Pavilion з запасом продуктивності, достатнім для актуальних умов використання.

  2. Зниження автономності. Виробники оснащують лептопи батареями з великим робочим ресурсом. Але яким би якісним не був акумулятор, кількість циклів його перезарядки обмежена. Тому з часом ви почнете помічати, що період автономної роботи ноутбука між підзарядками скорочується. Якщо продовжувати ігнорувати цей факт, то настане момент, коли техніка буде здатна працювати тільки від мережі і практично перестане бути портативною. Тому зниження автономності – ще одна ознака того, що прийшов час оновити лептоп.

  3. Погіршення якості зображення. Сучасні матриці IPS відрізняються довговічністю і високою стійкістю до зносу, тому навіть після кількох років їх експлуатації якість картинки на екрані не знижується. Зовсім інша справа з дисплеями минулих поколінь. Згодом вони стають більш тьмяними, передача кольору погіршується, на екрані можуть з'являтися різні дефекти. Якщо ви почали помічати подібні недоліки, значить настав час задуматися про покупку техніки з більш технологічним дисплеєм.

  4. Бажання використовувати Touch screen. Сенсорними екранами зараз комплектуються не тільки смартфони та планшети, а й ноутбуки. Такі дисплеї дійсно дуже зручні у використанні: на них комфортніше грати, переглядати фотографії, створювати візуальний контент. Якщо ви працюєте з графікою або просто хочете використовувати всі переваги нових технологій, змініть старий лептоп на модель з сенсорним екраном.

  5. Застарілий дизайн. Може здаватися, що зовнішній вигляд лептопа не має особливого значення. Але повірте, що це не так. Працювати за стильним, витонченим ультрабуком набагато приємніше, ніж за громіздким і допотопним пристроєм.

Всі ці ознаки говорять про те, що вашому старому ноутбуку пора на відпочинок і прийшов час придбати більш сучасну і продуктивну техніку.