Дуже часто в житті трапляються ситуації, коли необхідно знайти правильний офіційний одяг. Згідно даній ситуації жінки вибирають вечірні або коктейльні сукні. В даний час інтернет магазин на сайті https://schastie-salon.com.ua/ua/category/vechirni-ta-kokteylni-sukni/ пропонує безліч моделей суконь, але слід вибрати відповідну для даної фігури. Варто ознайомитися з чинними правилами, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Яку сукню вибрати для пісочних годинників та прямокутних фігур?

Практично кожна жінка мріє мати фігуру у формі пісочного годинника. Ціле характеризується великими пропорціями між розмірами стегон та плечей. Жінки з таким типом фігури добре виглядають у сукнях з вузьким верхом та зібраним низом. Фахівці стверджують, що лінія бюста буде підкреслена вирізом V-форми. Офіційна сукня ідеально підійде до взуття на високих підборах, що забезпечить правильну поставу тіла.

Жінки у формі прямокутних фігур мають стрункі ноги, маленькі груди та погано виражену талію. Дуже мало хто знає, що в цьому випадку чудово підійдуть сукні з вузьким верхом та закругленим низом. Округлий або у формі серця виріз, безумовно, буде хорошим рішенням.

Трикутні фігури та офіційні сукні

Велика кількість жінок має фігуру груші, яка характеризується округлими стегнами та вузькими плечима. В цьому випадку підійде офіційна сукня з вирізом човнового типу та пишними рукавами. Також варто націлитися на сукню за типом іспанської. Людям з таким типом краси слід вибирати двоколірні творіння.

У разі фігури у формі перевернутого трикутника, варто вибрати трапецієподібний виріз. Така вечірня сукня відтягне погляд від широких плечей та окреслить лінію стегон. Жінка з фігурою у формі перевернутого трикутника повинна використовувати бавовняні сукні з кишенями для повсякденної укладання. Це сформує тіло відповідним чином та забезпечить комфорт у повсякденній діяльності.

Довга чи коротка сукня?

Цим питанням задаються багато жінок, коли шукають офіційні наряди. Довгі сукні з вузьким верхом та трохи вільнішим подолом найкраще підходять для моделей розміру плюс. Однак все залежить від фігури, тому найкращим рішенням буде приміряти кілька моделей суконь. Вечірні сукні з товстої тканини, які сягають землі та мають довгі рукави, як правило, роблять весь силует важким. Жінки розміру плюс не повинні боятися повітряних тканин та мережива, якщо вони представлені у вигляді ідеально розробленого вбрання.