Окуляри для захисту від сонця – незамінний атрибут для будь-якого сезону. Їх можна і навіть потрібно носити і в сонячну погоду восени чи весною, а також взимку, коли сніг відбиває яскраве сонце, але особливо актуальні вони в літньому сезоні. Це не тільки захищає ваші очі та зір від шкідливого впливу прямих сонячних променів, а й доповнює весь образ, надає йому завершеності та підкреслює стиль.

Де купувати окуляри?

Деякі люди купують одні сонцезахисні окуляри, і їм цього достатньо на декілька сезонів, інші можуть мати декілька моделей, або навіть купують нові кожного сезону. Придбати цей аксесуар можна різними шляхами:

  • Інтернет-магазин окулярів;
  • Стаціонарний магазин.
  • Точки продажу на ринках, у переходах і т.д.

Останні точки можуть мати широкий асортимент та низькі ціни, але перш за все варто звернути увагу на пряме призначення цього аксесуару. Сонцезахисні окуляри створені для захисту очей від сонця, тому бажано купувати якісні окуляри у спеціалізованих магазинах. Для того, щоб окуляри були безпечними, на лінзах має бути спеціальне покриття, саме воно забезпечує захист. Наприклад, оптика НОРМА пропонує своїм покупцям якісні сонцезахисні окуляри з поляризованими лінзами та захистом від бліків. Купити окуляри можна як у філіалах мережі у місті Харків, так і в інтернет магазині. Окуляри з нової колекції виготовлені з урахуванням сучасних тенденцій, з безпечними лінзами, які максимально захищають зір від впливу сонячних променів, а також мають стильну, приємну на дотик оправу.

Як обрати окуляри?

Перше, на що треба звернути увагу – це якість запропонованих окулярів. Але якщо ви купуєте в оптиці НОРМА, якість гарантовано буде високою. Далі треба обрати безпосередньо модель окулярів. Можна орієнтуватись на існуючі зараз тренди, або просто обирати модель за формою вашого обличчя. В стаціонарному магазині простіше за все буде приміряти модель, яка сподобалась. Частіш за все людина приблизно уявляє яка форма окулярів пасує до форми її обличчя. Також слід враховувати бажаний колір лінз, матеріал (метал або пластик) та виконання оправи. Вона може бути як масивною, так і більш витонченою. Є класичні моделі, які пасують бід будь-який образ та стиль одягу. Такі окуляри будуть доречними навіть на офіційних заходах. Якщо виникають складності, можна звернутись за допомогою до консультанта.

Зараз в оптиці НОРМА наявна нова колекція окулярів 2021. Як інтернет-магазин окулярів, так і стаціонарні магазини у Харкові надають знижки до 50% на нову колекцію окулярів. Придбати сонцезахисні окуляри зі знижкою можна одразу для всієї родини, адже в асортименті магазину є жіночі, чоловічі та дитячі сонцезахисні окуляри. Купуючи окуляри у спеціалізованих магазинах, ви можете бути впевнені у їх безпеці та надійному захисті від сонячних променів, а це надзвичайно важливо для збереження вашого зору.

Як замовити окуляри в інтернет магазині НОРМА?

Зробити онлайн замовлення в оптиці НОРМА надзвичайно просто.

  • 1. Необхідно зайти на сайт, обрати категорію «Сонцезахисні окуляри» та необхідний підрозділ: сонцезахисні окуляри для чоловіків, жіночі сонцезахисні окуляри, або дитячі.
  • 2. Обрати модель, яка сподобалась самостійно, або скористатись допомогою консультанта.
  • 3. Оформити замовлення на сайті. В інтернет магазині НОРМА можна купити окуляри з доставкою Новою поштою з повною попередньою оплатою, або з оплатою при отриманні, накладеним платежем.
  • 4. Отримати окуляри, приміряти їх та насолодитись якістю та зовнішнім виглядом обраної моделі. За бажанням можна написати свій чесний відгук на сайті.

Оптика НОРМА

https://optika-norma.com.ua/ 

https://www.instagram.com/optika_norma/ 

https://www.facebook.com/optikaNormaKharkov 

E-mail: [email protected] 

Тел. +38 (067) 777-28-70