Вхідні двері - це як вітрина для дому. Їх дизайн, колір і стан можуть багато сказати про статус і смак власників. Більше того, дизайнери вважають зовнішні двері важливим елементом як зовнішнього вигляду фасаду, так і дизайну інтер’єру. 

Вхідні двері - це елемент, який служить в будинку або в квартирі принаймні кілька років. Може здатися дивним, що виробники щороку представляють нові моделі та створюють нові тенденції. Як і у випадку з вікнами, важко говорити про революційні зміни зовнішнього вигляду дверей. Нові тенденції - це швидше спроба освіжити та сказати щось нове про один із найдавніших архітектурних елементів.

Що ви можете знайти в пропозиціях виробників дверей у цьому році? Які стилі та кольори дверей будуть модними? Які матеріали найчастіше використовують для їх виготовлення?

Широкі вхідні двері 

Незалежно від того, маєте ви будинок із традиційним зовнішнім виглядом або сучасним дизайном, широкі вхідні двері стануть хорошим вибором. Вони не тільки зручні, але й роблять фасад більш елегантним, солідним та презентабельним.

Модні широкі зовнішні двері в класичному стилі в основному пропонують в традиційних кольорах, тобто у білому або чорному.

Мінімалістичний дизайн 

Однією з найважливіших тенденцій в дизайні зовнішніх дверей є тяга до рішень, характерних для мінімалістичного стилю. Сучасні вхідні двері характеризуються стилістичною простотою, якої можна досягти, використовуючи:

  • нейтральний, однотонний колір;

  • ненав’язливу, гладку фактуру;

  • невелику кількість деталей.

Дизайнери вхідних дверей також часто використовують геометричні візерунки та лінії, які з’являються, наприклад, шляхом введення скляних елементів або модних ручок.

Мінімалістські вхідні двері найчастіше виготовляються з таких матеріалів, як алюміній та скло. Однак це не означає, що прості, трохи суворі дверні полотна не можна стилізувати під дерево. Дизайнери не відступають від зовнішнього вигляду цього традиційного матеріалу, але все частіше вибирають оздоблення в м’якших, натуральних відтінках.

Модні кольори вхідних дверей 

Який колір вхідних дверей обрати в 2021 році? Варто зупинитися на природних відтінках таких матеріалів, як метал (включаючи надзвичайно популярний алюміній) та дерево. Їх колір і текстура не тільки дуже елегантні, але і поза часом. У випадку зовнішніх дверей з ПВХ найкраще вибирати м’які та світлі відтінки, наприклад, вибілені або злегка сірі, бажано в матовому або атласному покритті. Вони будуть ідеально виглядати в оточенні трохи темніших стін або навіть оправи в іншому кольорі. Цього року дизайнери роблять акцент на контрасті!