Прострочені платежі по кредиту ведуть до погіршення кредитної історії (КІ), через що потім вкрай важко оформити позику в банку. Однак є фінансові компанії, які пропонують взяти гроші в позику терміново, незалежно від рейтингу позичальника. А вчасно погашені платежі по онлайн позиці дають можливість підвищити рейтинг, повернувши довіру банків.

Де точно дадуть позику з поганою кредитною історією

Якщо банки орієнтовані на довгострокове кредитування, то мікрофінансові організації дають онлайн позику на місяць. Завдяки невеликому терміну користування коштами, компаніям вдалося запропонувати фінансову допомогу широкому колу позичальників, в тому числі студентам, пенсіонерам, працевлаштованим неофіційно та людям з поганою КІ.

Якщо плануєте взяти онлайн позику, рекомендуємо розглянути стандартні вимоги кредиторів:

  • громадянство України;

  • від 18 до 65 років;

  • паспорт та ідентифікаційний код;

  • мобільний телефон та email;

  • активна банківська карта.

Якщо людина відповідає вищеописаним вимогам, вона може взяти першу онлайн позику на суму до 15 000 – 20 000 гривень, в залежності від конкретної компанії. Для нових клієнтів відсоткова ставка становить 0.9% на добу, а терміни погашення платежів – від 5-7 до 30 днів.

Як взяти гроші в позику терміново без відмови

На українському ринку мікрокредитування сотні фінансових компаній, які пропонують короткострокові онлайн позики. Якщо людина ніколи не користувалася подібними послугами, їй важко знайти надійну організацію без прихованих комісій та платежів.

Для безпечного отримання грошей в позику терміново варто використовувати сервіс https://groshman.com.ua, на якому зібрані десятки перевірених фінансових компаній. Позичальнику потрібно тільки подати заявку, а система автоматично вибере відповідні пропозиції з максимальною ймовірністю схвалення.

Щоб отримати онлайн позику з поганою кредитною історією через сервіс Groshman, потрібно пройти 3 етапи:

  1. Реєстрація. У формі реєстрації потрібно вказати номер мобільного телефону та пароль.

  2. Заповнення профілю. Відразу після створення особистого кабінету знадобиться заповнити невелику анкету, відповівши на стандартні запитання. Потім потрібно додати дані банківської картки, щоб безпечно взяти гроші в позику терміново.

  3. Отримання грошей. На останньому етапі потрібно вказати суму та терміни кредиту, після чого вибрати одну або декілька відповідних пропозицій. Коли компанія схвалить запит, залишиться підписати електронний кредитний договір та почекати 2-3 хвилини, поки система перекаже гроші.

На сервісі Groshman кожне кредитна пропозиція має місткий опис. В особистому кабінеті можна дізнатися деталі отриманої онлайн позики, в тому числі крайній термін погашення платежів. Платформа для індивідуального підбору програм кредитування доступна 24/7, тобто можна подати заявку та отримати гроші протягом 15 хвилин, незалежно від дня тижня та часу доби.